Jdi na obsah Jdi na menu
 


zápas o 3.místě

8. 3. 2015

HC Sokol Jenišovice X HC Ostrov

4:7

Malé finále, které na nás zbylo po prohře s Hostovicemi, jsme si zahráli tuto sobotu. Soupeřem nám byl jeden z kandidátů na titul Ostrov. O náboj bylo tedy postaráno a po několika letech, kdy jsme bojovali o bronz se Štěpánovem, zajímavá změna.

 Na tři útoky, dvě obrany, se dvěma brankáři, čtyřmi trenéry a kupou skandujících fanoušků za zády se tedy pouštíme do zápasu. První třetina nabídla vyrovnanou bitvu, která končí i vyrovnaným skóre 1:1. První branku jsme dostali paradoxně v době, kdy jsme soupeře zatlačili, a gól visel na vlásku. Vyrovnání má posléze na hokejce Medák, jenže tutovku v branku neproměňuje. Vyrovnání se dočkáme až z šance následující, po závaru a dorážce se můžeme začít radovat! První přestávka je tedy za vyrovnaného stavu.

Ve druhém dějství se bohužel pro nás zápas zlomil. Zatím co my žádnou z šancí nevyužili, Ostrov čekal a své šance, dokázal zúročit v rozhodující náskok. Výsledek 4:1 před úpravou ledové plochy vypadal hrozivě, ale vzdát jsme to nechtěli.

Do třetiny poslední jsme chtěli vstoupit aktivně a dát nějaký rychlý gól. Branku, kterou bychom se dostali zpět do zápasu. To se nám sice povede, jenže soupeř dokáže na každou branku odpovědět stejnou mincí. Ve třetí třetině za naše barvy skóruje David Šrůt, Céca a před koncem zápasu ze samostatného úniku Barták. To bylo v této sezóně ve Skutči z naší strany všechno a nám tedy letos zbyla medaile bramborová.

 Čtvrté místo je v takto nabité konkurenci úspěchem, ale vzhledem k vývoji play off to mohlo být i lepší, ale nedá se nic dělat je to pouze sport. Závěrem bych chtěl za celý tým poděkovat všem, kteří nás i letos v našem zápolení podporovali a fandili nám. Děkujeme winkyes

 

Branky : Leo, David, Céca, Barták

       

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář