Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.kolo HC Chlumětín

6. 10. 2014

 

HC Sokol Jenišovice X HC Chlumětín
10:3
V sobotu jsme s Chlumětínem opět po roce rozehráli ligu neregistrovaných ve Skutči. S tímto soupeřem máme dlouhodobě dobrou bilanci, takže jsme si na zápas celkem věřili. V kabině se scházíme ještě v nekompletní sestavě, ale odhodláni vyhrát.
Do první třetiny vstupujeme aktivně, ale hra je vcelku vyrovnaná. O úvodní šance se starají hlavně kluci Šrůtovi s Lacem, kteří svoji aktivitu nakonec korunují i premiérovou brankou. Po této brance však dvakrát chybujeme v obranném pásmu a soupeř nekompromisně trestá a otáčí zápas na svoji stranu. V tuto chvíli se ukázala naše trpělivost a Albiho um v brance. Ve druhé třetině se nám daří skóre zápasu dokonale otočit. Zatímco my, střílíme jednu branku za druhou, soupeř naráží na skvělého brankáře. V půlce zápasu bylo vlastně hotovo a šlo jen o výsledek. Chlumětín v malém počtu už nestačil a sázel pouze na breakové situace. Po jedné ještě branku střílí, ale je to už spíše kosmetická úprava výsledku. Vzápětí totiž poslední hřebíček zatluče jako správný kapitán svojí pumelicí Roman. I když se to přes desetibrankové skóre nezdá, musíme pochválit i brankaře chlumětínských, protože když vzpomenu, co nájezdů mi ještě vychytal  !!! Výhru 10:3 si tedy odvážíme zaslouženě a můžeme se těšit na dalšího soupeře.
V neděli 12.10. v 10:50 se opět ve Skutči utkáme s HC Patapuf Pardubice. Přijďte nás povzbudit a podívat se na naše další zápolení  
Branky : Šrůt D. 2x,  Šrůt J. 2x,  Roman 2x,  Pék 2x,  Céca,  Zdenda   
Zde je oblíbené video ze zápasu
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

na první zápas dobré

(jára, 10. 10. 2014 15:14)

Byl to první zápas a nebylo to tak špatné i když jste se rozjížděli až v druhé polovině zápasu. Bylo znát že jich bylo málo a docházeli jim síly. U vás to chce ještě jednu útočnou trojici a bude to lepší. Na dvě pětky se hrát dlouho nedá.Tak ať se daří a v neděli ve Skutči.

...

(sajmon, 9. 10. 2014 16:30)

dobrá práce chlapy .), už se taky těším na led!!!

Chlumětín

(céca, 8. 10. 2014 18:17)

Zdravím všechny příznivce našich stránek i našeho hokeje a hned musím pochválit všechny aktéry sobotního duelu a hlavně skvěle chytajícího Albiho.Redakce zaslouží také pochvalu za krásné video a Redymu hodně díky za videa fotky, bez kterých by neměla redakce z čeho pracovat.Těším se další kolo a doufám, že si povezou domů opět body SOKOLOVÉ.
Zdar Céca

:o)

(Redy, 7. 10. 2014 21:13)

Jo řeknu vám, byly to ale nervy na začátku a těch nájezdů co si nedal Leo. Vždy si už měl brankáře na ledě,jen trefit tu branku. No a pak si konečně našel to správné zakončení :-D Pak si vzal z Tebe příklad i Roman :-)

Re: :o)

(Leo, 7. 10. 2014 22:25)

No spíš se tomu brankáři mě už zželelo :) Roman válel ostatně jako vždy, ten příklep do šibenice měl výstavní. Pokusíme se nahrát i klip, kde je k vidění :)