Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. kolo HC Dynamo Rosice

8. 12. 2013

V sobotním zápase proti Dynamu Rosice, jsme vyzkoušeli razantní zásah do sestavy a poprvé v naší klubové historii jsme nastoupili na ,, pouze‘‘ dvě pětky.  Jak moc bude tento krok klíčový, jsme zatím vůbec netušili. Před zápasem v kabině vládla poklidná atmosféra, kterou malinko narušil pouze Albi, vracející se z oslavy svého potomka! (Toho tímto pozdravujeme a do života přejeme jen to nejlepší) Po krátkém povzbuzení a rozbruslení se pouštíme do zápasu. Vědomi si síly dnešního soupeře, snažíme se naši hru postavit na kvalitní a zodpovědné obranné hře.

Hned od prvního střídání je zřejmé, že na soupeře máme a vytváříme si první nebezpečnou příležitost. Na druhé straně nás uklidňuje Albi svými jistými zákroky, kterými kryje střely ze střední vzdálenosti. Střelecký účet tohoto zápasu otevřel David Šrůt, který v pádu protlačil kotouč za záda bezmocného gólmana Rosic. Tato branka nás neuvěřitelně nakopla a na ledě bylo vidět to, na co naši fanoušci bohužel nejsou letos moc zvyklí. A tím je pohledný hokej! Na 2:0 zvyšujeme hned vzápětí, po kličce do backhandu se mi daří skórovat. Soupeř byl tímto vývojem evidentně zaskočen a nevěděl si rady s naší neprostupnou obranou. Když před koncem první třetiny rozjel Céca útočnou akci, na jejímž konci pověsil kotouč pod horní tyčku náš benjamínek David Stehlík, bylo na hřišti jenom jedno družstvo.

O přestávce jsme se znovu povzbudili a vlétli do druhé třetiny. V té se opět měnilo skóre pouze na naší straně. Útočné snahy Rosic končily na bezchybné obraně pod taktovkou kapitána Romana Šmejdy. Na druhé straně jsem se trefil dvakrát já a po druhé v zápase Stehla.

 Druhá třetina končí stavem 6:0 a my si zápas vyloženě užíváme. Do třetiny poslední jsme šli s malinkými obavami, že nám začnou docházet síly. To se dalo očekávat, nicméně náskok se zdál být dostatečný. Hra se už hodně vyrovnala a Rosice si vytvořili slušné příležitosti. Nicméně Albi byl v brance jistotou. Na 7:0 zvyšujeme po pár minutách a zdá se, že je dobojováno. Čestného úspěchu se nakonec dočkají i dnešní soupeři, to když využijí přesilovou hru deset minut před koncem zápasu. (brance však předcházel metrový offsideJ ) Tato malinká kaňka nás opět probudila a stejně jako v předchozích dvou třetinách vstřelíme nakonec i v té poslední tři branky. O ty poslední se zaslouží Pavel Novotný a David Šrůt, který dorazil střelu Davida Jonáše. Máme tu tedy závěr zápasu, který končí dle mého názoru překvapivě, ale zaslouženě 9:1.

 

Závěrem musím všem poděkovat za předvedenou hru a bojovnost, která byla v tomto zápase ukázková. Kdybychom dovedli takto hrát pokaždé, byla by to radost, ale je to samozřejmě jenom sport. Příští týden v neděli ráno hrajeme proti Seči, se kterou budeme chtít herní vzestup potvrdit.    

 

taková malá ochutnávka ze zápasu, aneb jak Cecínek dostal na kuličky 

www.youtube.com/watch

 

 

jeden z několika gólů dnešního zápasu. Vybírám branku našeho nováčka Davida Stehlíka

 

www.youtube.com/watch

 

a samozřejmě zasloužené rozloučení pro nás fanoušky

www.youtube.com/watch

 

kluci díky za bezesporu  nejlepší letošní zápas..

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

leo

(Leo, 13. 12. 2013 13:03)

Taky doufám, že i v dalším zápase se nám podaří bodovat a hlavně podat výkon, ze kterého se budeme opět radovat

Re: leo

(céca, 16. 12. 2013 16:51)

Povedlo se to jen z poloviny,výsledek skvělý, ale hra stála za uplný hov.......

Re: Re: leo

(Zajda, 16. 12. 2013 17:27)

Ted otázka včem to je .

Re: Re: Re: leo

(Werry, 16. 12. 2013 21:18)

myslím, že všichni moc dobře ví čím to je..

pěkná hra

(Jára, 10. 12. 2013 21:24)

Také já musím tým za sobotní zápas pochválit. Obě pětky opravdu makaly jak se má a bylo to vidět. Góly padaly po pěkných hokejových akcích. Že se vedlo a hrálo v pohodě bylo na klukách znát. Vím že každý zápas je jiný jak píše Zajda ale v této soutěži moc slabých týmů už není a to je k zamyšlení. V neděli doufám že všichni kteří budou hrát zápas odmakají jako byl ten minulý. Ať se daří !!!

Rosice

(céca, 10. 12. 2013 19:27)

Po dlouhé době je na stránkách dlouhý komentář od redakce a je nutno je pochválit.Bylo hodně co psát a jak zápas s Rosicemi, tak i čtení komentáře jsem si užil.Chtěl bych,aby i ostatní si v nedělní zápase dobře zahrály a jely domů spokojeni.
K zápasu..:
Famozní výkon a ještě lepší výsledek, který opravdu nikdo nečekal.Jak psali kluci v komentářích pode mnou,musíme jít vítězství naproti i když zrovna nehrajeme s mužstvem prvních příček.Doufám,že nedělní zápas zvládneme a povezeme si opět body domů.Rád bych také připoměl plánovanou besídku v klubovně,tak čekám návrhy na termíny.
Zdar Céca

Gratulace

(Bártík, 10. 12. 2013 8:16)

Super pánové, moc gratuluji. Krásná ukázka toho, že když se tomu jde malinko na proti tak se nechá hrát i s kvalitním soupeřem.

V neděli ahoj.

Good

(Zajda, 9. 12. 2013 22:17)

Už asi není co dodat vše Leo napsal a popsal, ale jen jedno nezapomeňme každý match je jiný.
Díky moc všem za parádní hru .