Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. kolo HC Zaječice

18. 11. 2013

 

HC Zaječice

 

Nedělní zápas proti Zaječicím jsme odehráli na tři kompletní pětky a s Albim v brance, který k nám přišel na výpomoc  Do utkání jsme nastoupili aktivně a měli jsme navrch. Nicméně první přechod Zaječic přes modrou čáru znamená první branku. Je to taková naše letošní klasika nedáš, dostaneš.. Vedení si soupeř naštěstí neužil dlouho a za pár minut se nám povedlo srovnat. Do konce třetiny se ještě trefil Sajmon s Cecínkem a my si tak vychutnávali dvoubrankové vedení.

V prostřední části zápasu jsme začali tradičně trávit až moc času na trestné lavici, což mělo za následek puk v naší síti 3:2. Je potřeba také napsat, že zápas řídil rozhodčí (soudím tak podle pruhovaného trikotu, jinak podle výkonu to nelze poznat..),  který nás pískal i minulý týden. Tentokrát zápas nedohrál Sajmon, který byl seknut přes ruce a když rozhodčí mlčel, jel se bránit sám. Roman byl vyloučen za pád útočícího hráče a já budu muset být v práci zase o něco déle, protože mi obránce Zaječic přesekl hokejku, když jsem jel na bránu. Rozhodčí mi tento zákrok okomentoval, že to neviděl.. Nezlobte se na mě, v tu chvíli bych ho plácnul.. Bohužel toto není nijak ojedinělé, ale s tímto rozhodčím běžné! Příště bych byl radši, kdybychom si to snad pískali sami..

Ale zpátky k zápasu. Stav 3:2 trval až do poslední dvouminutovky a powerplay Zaječic. Do prázdné branky se totiž trefil dnes podruhé Cecínek a rozhodl tak o výhře. Hned v dalším střídání, které bylo zároveň poslední, jsem se dostal do přečíslení 2na1 s Bártíkem. Akci a celý zápas jsme zakončili parádním vyšachováním obrany a gólmana. Uklidit puk do prázdné branky pro mě pak už nebyl problém. Konečné skóre je tedy 5:2 a my můžeme slavit tak moc vytouženou výhru. Za týden nás čeká nováček z Pardubic a my budeme samozřejmě makat, abychom  opět vyhráli.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:o)

(Redy, 25. 11. 2013 15:35)

Leo, tu hokejku sis měl nechat proplatit!!! :o)

Zaječice

(céca, 19. 11. 2013 19:28)

Není více, co dodat k napsanému komentáři redakce a prvnímu komentáři fanynky.Dúležité vítězství a hlavně i body do tabulky, na kterou se zatím díváme hodně z hloubky.musím pochválit skvělý výkon našeho golmana a kapitána Romana a neméně skvělé zakončení leoše a Bártíka na konci zápasu.To byl krásný hokejový moment, kterých bychom potřebovali vidět víc.S pozdravem Váš Céca

Gratulace k výhře

(Werry, 18. 11. 2013 21:37)

konečně letos mohu upřímně gratulovat k vydřené výhře..taky tímto zdravím Albiho, který byl opět famózní tak jak ho znám..a doufám, že tento víkend se na něj budu moc zase těšit :-) zárověň bych chtěla vyzdvednout z pohledu tribun hvězdy zápasu. Což je Cecínek, který si připsal 2 kousky, Sajmon, který si nenechal nic líbit, David Stehlík, který se začíná chytat a myslím že v budoucnu bude žhavou konkurencí. Obrana - velký palec nahoru pro nového kapitána Romana. No a samozřejmě nesmím zapomenout na skvělého hráče a perfektního glosátora Lea, který opět neměl konkurenci..

Jako bezkonkurenčně nejhoršího člověka na ledě mohu s ledovým klidem prohlásit rozhodčího..už toho kluka nemůžu ani vidět..a nejsem sama..škoda, že nelze na stránky LN Skuteč napsat stížnost, protože to je vážně tragédie..

k výhře v tomto zápase opravdu upřímně gratuluju, ale na druhou stranu, tak bombastický hokej, jako ste předvedli proti Hostovicím to nebyl..a hlavně bych ráda podotkla naprostou zbytečnost schůze!! Opravdu mi připadá, že si z nás tak trošku vedení dělá srandu..něco se domluví a výsledek??? Pohoda, budeme se držet zajetých kolejí..nechápu..vím, že za vše nemůže pouze vedení a někteří naprosto nezodpovědní, kteří slíbí, že dorazí a pak se na to vykašlou je bezpáteřní.. Ale na druhou stranu, to co se domluvilo na schůzi šlo v některých bodech dodržet a nestalo se tak..

například když je potřeba stáhnout, a neudělá se to.. touto fatální chybou ste mohli zápas parádně projet..kdyby Roman neskočil a úžasný brankář nevychytal následné trestné střílení, věřím že by zápas dopadl úplně jinak..snažit se na střídačce narychlo něco stahovat ve chvíli, kdy vás zlomí vyrovnávací gol je už pozdě.. to jen podotýkám, nevyčítám..

hodně štěstí v neděli, doufám že nováčka soutěže pořádně vyklepnete a doufám, že zase uvidím na ledě Albiho..Zdar a sílu posíláme z Prahy..