Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. kolo HC Hostovice

11. 11. 2013

HC Hostovice

 Do tohoto zápasu jsme šli jako jasný outsider a možná právě proto se nám hrálo dobře. Na začátku soupeř nevěděl, kde mu hlava stojí. Každého hráče, který nemá červený dres, jsme přišpendlili na mantinel a hráli velice aktivně. První branka byla jasným výsledkem naší hry a kupodivu jdeme do vedení. Z toho se k naší smůle neradujeme dlouho. Po chybě ve středním pásmu se útočník Hostovic dostal až ke střele a puk skončil v naší brance 1:1. To nás nijak nesrazilo a co víc, Cecínek doklepl volný kotouč za záda ležícího brankáře a vedeme 2:1! Za tohoto stavu jsme mohli odskočit o branky dvě. Bohužel naskytnuté šance jsme nedokázali využít. Udeřilo tedy na druhé straně a Hostovice srovnali krok. Před koncem druhé třetiny jsme v tomto zápase šli do vedení naposledy. Roman prudkou střelou našel hokejku Davida Šrůta a ten protečoval puk do soupeřovi branky.

Do třetí třetiny nám už docházeli trošičku síly, a když se k tomu přidá rozhodčí, který ani buly házet neumí, výsledek je jasný. V oslabení jsme hráli do té doby, než kluci z Hostovic zápas otočili. Na vyrovnání jsme v závěru už neměli ani síly a bohužel ani čas. Rozhodčí zápas ukončil dřív poněvadž zaspal a přišel pozdě..

Nevím čím to je, ale toho kluka už nemůžu vystát. Jak ho vidím na ledě vím, že to bude průser.. Závěrem musím soupeři, který dnes hrál trpělivě, a i když si myslím, že remíza by slušela víc, pogratulovat. V tomto zápase se za nás poprvé představil David Stehlík z Lozic, kterému tímto přejeme mnoho branek do dalších utkání. Možnost bude mít hned v neděli, kdy v 9:30 hostíme Zaječice.     

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Srdce

(Zajda, 12. 11. 2013 22:23)

Konečně to bylo podobné hokeji aspoň dvě třetiny ano, ale ještě to není zdaleka ono co můžete hrát. Tak doufám a přeji jsi že to bude ke koukání celé tři třetiny . Hostovice zase super soupeř jako vždy , ale nic jse nedalo zadarmo škoda jen toho rozhodčího. Je mladej ,ale zase na druhou stranu kdo by tam šel a pískal to vždy jse to tomu druhýmu nebude zamlouvat.
Hokeji zdar a v neděli na Zaječice to už dopadne .

Hostovice

(Leo, 12. 11. 2013 21:17)

Dobrej zápas se smutným koncem pro nás..

Hostovice

(céca, 12. 11. 2013 19:19)

Zdravím Vás,jak bylo vidět tento poslední zápas, tak i se silným soupeřem,který je kandidátem na mistra ligy se dá hrát vyrovnaný zápas.Za první a druhou třetinu jsme si zasloužily alespon remízu,ale soupeř ukázal svoji kvalitu a vyzrálost.Musíme zopakovat tento výkon v neděli proti Zaječicím.
Zdar Céca