Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. kolo HC Budislav

30. 10. 2013

 HC Budislav

Do zápasu s Budislaví jsme šli jako outsider a možná proto jsme do něj vstoupili tak dobře. V první třetině jsme byli aktivnější a měli více ze hry. Vedení 1:0 nám sice nevydrželo dlouho, ale trpělivou a aktivní hrou jsme si v první přestávce užívali vedení 3:1.

 Bohužel ve druhé třetině se dostavila opět naše kocovina a během dvou minut to bylo 3:4 pro Budislav, která v tomto rozmezí potrestala vše. I chvilku nepozornosti našeho golmana. Tato dvouminutovka s námi zacloumala tak, že jsme se z toho do konce zápasu nedostali a šance už nedokázali proměnit žádné. Soupeř dokázal ještě proměnit další příležitosti a dokonale nás vyškolil. Výsledné skóre 7:3 je pro nás opět drsný direct, ze kterého se můžeme dostat pouze sami zlepšenou hrou.

Příští zápas nás čeká Štěpánov, který nebude rozhodně snadným soupeřem. Věřím, že se k nám už štěstí obrátí a konečně zahrajeme to, na co rozhodně máme.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

k zápasům

(Tomík, 1. 11. 2013 18:02)

Co k tomu dodat, jedině snad, že bez tréninku není šampion. Je škoda, že s námi na tréninky jezdí jen zlomek vašeho týmu. Neděláme žádný složitý cvičení a brusleního taky není tolik, tak nevím, čeho se bojíte!!! Jenom hraním se zlepšíte asi těžko kluci. Fandím vám a rád se na vás chodím koukat, ale ruku na srdce, letos se není na co koukat. Zítra se půjdu mrknout, tak doufám, že to bude lepší, než doposud. Přeju vám na zítra hodně štěstí a vítězství.

S pozdravem Tomík ;)

Re: k zápasům

(Huňďa, 2. 11. 2013 8:34)

Jo,jo svatá pravda.Byl jsem se mrknout taky.Být jadnou za týden na ledě a to jenom když je zápas je špatný.Byl jsem i na tréninku s Jokeritem a bylo tam včetně Zajdy 7 lidí což je dost dost málo.Fandím vám a doufám že už jenom kvůli hráčům kteří chtějí opravdu hrát hokej se vám začne dařit jak herně tak výsledkově.
S pozdravem Huňďa.