Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo HC Otradov

21. 10. 2013

  

HC Otradov

V pořadí třetí kolo jsme sehráli s Otradovem, který se v posledních letech stává na nás specialistou. Do zápasu jsme nastoupili bez tradičních opor Sajmona a Romana, ale i tak v hojném počtu.

V úvodu jsme hráli vyrovnaně, ale bohužel ani jednu šanci se nám nepodařilo proměnit. Otradov byl v tomto směru trpělivější a šťastnější. Do vedení 1:0 se dostal v půlce první třetiny, když využil povedený závar v našem obranném pásmu. Do konce třetiny byly k vidění šance na obou stranách, ale skóre se nezměnilo. Ve druhé třetině jsme prodělali totální herní kolaps.. Soupeři se podařilo vstřelit dvě slepené branky a nám tak uštědřit pořádnou facku. A to takovou, že místo toho abychom se snažili vyrovnat a hráli chytře, začali jsme předvádět parodii na hokej. Puky létaly sem a tam, my také a leckdy jsem si na ledě připadal jak na veřejném bruslení. Soupeř si nás prostě dokonale vychutnal a my hráli, jako kdybychom viděli led poprvé v životě. Skóre se do konce zápasu už nezměnilo a to díky Zipovi v naší brance. Zralí jsme byli minimálně na bůra. Nejradši bych na tento zápas zapomněl co nejdřív, ale jen tak to nepůjde.

Jestli budeme takto pokračovat, vyhrávat prostě nebudeme. Doufám a věřím, že se to v nás všech zase zlomí a začneme hrát tak, jak umíme a bude nás to zase bavit. Závěrem musím poděkovat Pepovi Šmejdovi, Járovi a ledaři, kteří mi vydolovali rukavici z jímky na sníh.     

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

váš názor...

(Werry, 21. 10. 2013 23:20)

na zápase jsem nebyla a po ohlasech fanoušků a některých hráčů jsem za to velice ráda :-) Chtěla bych si udělat obrázek o zápase a ráda bych si přečetla váš názor. Když si to neumíte upřímně říct na ledě, či v kabině, třeba takhle budete víc otevření.. a taky bych si alespoň potvrdila, nebo vyvrátila, názor obrany, že mám doma psychopata :-) Vím, že to tu všichni čtete a vím že se bojíte psát a vymlouváte se, že to neumíte..tak to jednou zkuste... třeba Vám to pomůže prolomit ledy, každý řeknete to, co vás užírá a na Budislav budete mít hlavu čistou. Věřím, že to každému pomůže a nálada se zase uvolní..Přeju Vám hodně štěstí a méně psychopatických výlevů ;-)

Re: váš názor...

(céca, 23. 10. 2013 19:36)

Zápas s Otradovem bych už přestal řešit.Co umíme a neumíme víme všichni už dobře a dlouho.Je třeba zapomenout a zkusit vše zlomit.Stále si říkáme, co máme dělat na ledě a stejně se nic podstatného neděje.Prdte na to a pojdte se opět bavit hokejem jak už jsme několikrát dokázaly a bude se nám dařit.kdo chce to zlomit a bude jezdit na ledě jak se má,tak věřím , že to pujde.
Zdar Céca

Re: Re: váš názor...

(Leo, 23. 10. 2013 21:27)

V pondělí budeme mít další možnost tak se uvidí. Půjdeš se mnou do zadu Cecínku!

Re: Re: Re: váš názor...

(céca, 24. 10. 2013 18:03)

s Tebou hned..............

Re: Re: váš názor...

(Werry, 23. 10. 2013 22:09)

je docela přirozené, že u komentáře Otradov, se také Otradov řeší.. bohužel píší jen ti stejní lidé..až na Járu, kterého moc chválím a těším se na další názory k příštím zápasům

zamyslete se nad sebou všichni!!!

(Jára, 22. 10. 2013 21:10)

Přišel jsem se na Vás podívat přímo z nemocnice a nestačil jsem se divit. Připadalo mně to jak kdybyste byli na ledě poprvé. Nebyli jste si schopni snad ani jednou přihrát. Tím myslím na hokejku a né s pukem po sobě házet jak ste to předváděli-to bylo buď metr vysoko nebo tři metry od hráče. Oni se nemuseli ani honit, jen jim stačilo si pěkně nahrát. Taky nevím co jsem tam viděl za posily, ale vůbec mě nepřesvědčily. Myslím že Dan měl posily mnohem lepčí. Třeba jim jen ten zápas nevyšel , uvidíme. Myslím že by většině kluků prospělo chodit ve středu na tréninky, aby se naučili zakládat útoky, bruslit a zastupovat jeden druhého při bránění. Snad ta Vaše krize rychle skončí.

leo

(Leo, 22. 10. 2013 13:19)

Jsem nevinnej!