Jdi na obsah Jdi na menu

2. kolo HC Řepníky

15. 10. 2013

HC Řepníky

Pod vedením nového kapitána Romana Šmejdy, jsme nastoupili ve Skutči do druhého zápasu. Tentokrát jsme změřili síly s Řepníky. Po minulé prohře jsme si chtěli konečně bodově přilepšit a podle toho jsme do zápasu vstoupili. Úvod nabídl vyrovnaný a pohledný hokej, který se musel líbit. Gólový účet tohoto utkání načal Jarda Medonoš, který zaúřadoval na brankovišti a dorazil Cecínkovu střelu. Povedlo se nám tedy vstřelit brzký gól, ale bohužel klidu nám moc nedodal.. První třetinu jsme vlastně prakticky odehráli s někým na trestné lavici. Vystřídali jsme se tam během zápasu snad všichni.. a někteří i dvakrát. Na skóre to však dopad kupodivu nemělo ba naopak J V pěti, nebo ve čtyřech, góly jsme soupeři sázeli jak na běžícím páse.

Opět řádil Sajmon a tentokrát i nenápadný zabiják Zdenda Chvojka, který má na počátku sezóny skvělou formu. Po první třetině už nebylo prakticky o co hrát a obraz hry se neměnil. Nám přibývali branky a vyloučení i soupeř jen nevěřícně kroutil hlavou. V poslední části hry za stavu 9:2 jsme už zápas pouze dohrávali a dovolili tak soupeři vstřelit ještě dvě branky. To bylo ale vše. Finální výsledek skončil tedy 9:4. O takto tučné skóre se zasloužili: Sajmon 3x, Zdenda 2x, Medonošák 2x, David Jonáš 1x, Laco 1x.

V dalším zápase nás čeká nepříjemný Otradov, takže se dá očekávat malinko tvrdší průběh  ale hlavně tolik vyloučených, by se už nemuselo vyplatit..

Hvězdou utkání vyhlašuji bezkonkurenčně Zdnedu. Na jeho branku v oslabení, kdy obral za brankou obránce budeme asi ještě dlooouho vzpomínat