Jdi na obsah Jdi na menu
 


16. kolo HC Štěpánov

16. 2. 2014

 

HC Štěpánov

Zápas, který rozhodne o tom, zda sezóna bude či nebude úspěšná, je tady. Body v tabulce nám určily jako soupeře Štěpánov, který se stává již tradičně naším protivníkem v rozhodujících zápasech. Před dvěma lety jsme se utkali v souboji o třetí místo a zápas vyhráli. Před rokem jsme ve stejném zápase byli poraženi, takže o náboj bylo rozhodně postaráno.

V rozhodujícím zápase jsme se bohužel museli obejít bez zraněného Davida Šrůta, Sajmona a taktéž Albiho. Úvod utkání nabídl opatrnou, vyrovnanou hru a šancí přibývalo pomalu na obou stranách. První proměněnou šanci jsme bohužel zaznamenali v naší síti, to když útočník Štěpánova doklepl střelu za záda našeho gólmana. Nám tak nezbylo nic jiného, než se soustředit na vyrovnání. Toho jsme se naštěstí dočkali poměrně záhy a postaral se o něj střelou švihem Jarda Šrůt.

 Od druhé třetiny jsme tedy začínali od začátku. Hned v úvodním střídání jsme za to vzali a po velké tlačenici před brankou se radujeme z druhé branky. Šťastným střelcem se stal Pavel Novotný. V dalším průběhu zápasu bylo vidět mnoho nepřesností a nebylo moc na co koukat. Jak my ani Štěpánov jsme rozhodně nehráli to, na co máme, což bylo rozhodně na škodu. Do konce třetiny padli ještě dvě branky. Nejprve soupeř vyrovnal, aby hned vzápětí svou druhou branku přidal Jarda. Před poslední částí jsme si tedy užívali jednobrankového vedení.

V posledním dějství, se žádné velké drama ani očekávaný tlak Štěpánova nekonal. Místo toho bylo k vidění mnoho nepřesností úplně ve všech situacích. Jediným světlím okamžikem, byla parádní trefa Cecínka, kterou vymetl horní růžek branky. Touto trefou nám zajistil dvoubrankové vedení a mě láhev finské vodky od Můry  

Konec zápasu se odehrává už v klidu a k vidění nejsou žádné brankové příležitosti, pouze znechucené obličeje našich soupeřů. Někteří z nich závěr neunesli a k vidění bylo i menší pošťuchování. To bylo ale ze strany našeho soupeře vše. Tolik vytoužená výhra se tedy dostavila a my se tak můžeme i letos těšit na play off, ve kterém nemáme rozhodně co ztratit a můžeme si ho tak v klidu užít.

 Jen doufám, že předvedeme trochu víc než v tomto zápase, protože co si budeme nalhávat, nestáli jsme za mnoho  Za týden nás čeká čtvrtfinále a pravděpodobným soupeřem nám budou Skulls. Takže za týden v kabině a na zimáku naviděnou.     

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hlinsko

(novi, 21. 2. 2014 12:32)

Tak klici budu drzet palecky at vyhrajete.....na herni projev kaslete hlavne potrebujem vyhru...

čtvrtfinále

(Jára, 18. 2. 2014 9:13)

Takže gratulace k postupu. Teď je potřeba aby se dali dohromady kluci co chyběli Sajmon,oba Davidové ať můžete postavit tři útoky a dvě obrany. Doufáme všichni že budete o postup bojovat a nakonec to může vyjít. Pravda je že tato sezóna nám moc nevyšla i když jsme sehráli ppár zápasů opravdu dobře. Tak ať to vyjde a v sobotu nashle.

Re: čtvrtfinále

(céca, 19. 2. 2014 16:52)

Simon určitě nebude,je odjetý na fotbalovém soustředění na horách,dnes jsem mu volal a zkoušel ho jestě zlomit.S Dvaidem Šrůtem jsem ještzě nemluvil, ale pevně věřím, že ho bolavá záda pustí v sobotu na led.
Tak se těším a mějte se.
Zdar Céca

čtvrfinále

(céca, 17. 2. 2014 17:53)

Na zápas s Hlinskem se už moc těším.Je pravdou, že nemáme co ztratit, ale zárověň všichni chtějí postoupit dál.Jedeme pátou sezonu a mimo první, jsme vždy v playoff.Tak pevně věřím,že ostudu neuděláme a odejde z obou zápasů s hlavou nahoře.Doufám, že nás i nadále přijedou podpořit naši věrní fanoušci a alespoň jednou budeme moc zakončit zápas děkovačkoupod ochozem.
Tak se na to chlapci připravte a těším se na Vás v sobotu s bojovnou náledou v kabině.
Zdar Céca
Zítra jdeme na šestou do klubovny na hokej, kdo bude chtít , je samozřejmě vítán.............

Re: čtvrfinále

(Leo, 17. 2. 2014 20:08)

Jak si napsal Cecínku, teď už od nás nikdo nic nečeká a můžeme pouze jenom překvapit. Jsem rád, že i v této jinak nepovedené sezóně jsme se nakonec semkli a do play off se podíváme. Dle mého názoru můžeme ještě pár favoritů potrápit a určitě na ledě neodevzdáme nic zadarmo. Už se na čtvrtfinále těším, takže v sobotu ahoj v kabině. Jo a zítra bohužel přijet nemůžu.. budu fandit pouze doma :)