Jdi na obsah Jdi na menu
 


15. kolo HC Otradov

11. 2. 2014

 HC Otradov

 Po bídném sobotním výkonu jsme se sešli podruhé ve dvou dnech v kabině a spřádali plány, jak zase nakopnout naše hokejové sebevědomí. V cestě nám jako soupeř stál hokejový klub z Otradova. Po krátkém protažení a zahřátí se stavíme na úvodní vhazování. Hned od prvního střídání jsme na soupeře vlétli a úvodní střela Honzy od modré čáry končí k naší velké radosti v síti. Otradov se z tohoto šoku chvilku otřepává a nám se daří vypracovat si další gólové příležitosti, ale skvělý brankář soupeře se zaskočit nenechává. Po pár minutách hry hrajeme v oslabení a po jedné nepřehledné akci, kdy zapomeneme na jednoho z útočníků, inkasujeme střelou z bezprostřední blízkosti. Za stavu 1:1 se hra vyrovnala a šance byly k vidění na obou stranách, dnes však oba gólmani excelovali. Po jedné nebezpečné střele dokonce vypukla i drobná potyčka, v té zaúřadoval můj bodyguard Roman a vše se brzy uklidnilo. Počínání všech nakonec ocenil rozhodčí Javůrek pár minutami a šli jsme opět na to.

Ve druhém dějství byla k vidění vyrovnaná hra, ale přeci jenom s větším počtem šancí na naší straně. Po jedné takové gólovce, kdy Cecínek úřadoval na hraně brankoviště, přišel rychlý kontr Otradova a prohráváme 1:2. Tento stav vydrží do konce třetiny a v přestávce se radíme jak zápas ještě otočit.

Do poslední části vstupujeme hodně aktivně a za tuto snahu jsme odměněni ihned! Na modré čáře napřáhl Roman a před brankou číhající Barták lišácky tečuje kotouč za záda bezmocného brankáře. Naše radost je veliká a díky zvýšené aktivitě v útočném pásmu si vytváříme další gólovky. Jenomže k naší smůle bohužel opět inkasujeme a musíme se soustředit zase jenom na vyrovnání. I toho se diváci nakonec dočkají. Po jedné z akcí se před bránou prosadí Boban, který uklidí skákavý kotouč do branky. Ve zbytku hrací doby si ještě vytváříme velké množství šancí, ale neskórujeme. Do samostatného úniku se dostal také Medonoš, který zvolil střelu nad ledem. Poté nastala zvláštní situace! Kotouč, který při zákroku skončil kdesi pod betony, se po zvednutí gólmana ocitl pěkný kus za brankovou čárou. Rozhodčí však gól neviděl a na řadu tak i v tomto zápase přijdou trestná střílení.

Jako první se rozjíždí Honza, který volí střelu mezi betony a je úspěšný. Otradov vyrovnává na 1:1, když Albi chtěl vyjet a překvapit soupeřova nájezdníka. K naší a jeho smůle se při tomto zákroku zranil a zbytek odchytal pouze jen s jednou rukou. Druhý náš nájezd proměním sám, ale soupeř opět srovná. Třetí se rozjel Cecínek, ale jeho střela gólem nekončí. Otradov tak mohl rozhodnout, jenže to by v brance nesměl stát Albi, který i zraněný vychytal. Po třech sériích je stav tedy 2:2 a jdeme na náhlou smrt. Po neúspěšném nájezdu Otradova mohl rozhodnout Stehla, ale tentokrát se mu nájezd proměnit nepovedlo. Pátý nájezd Albi opět chytá a k nájezdu se stavím zase já. Tentokrát volím nečekanou Forsbergovu kličku a vítězíme.

Naše radost a spokojenost je veliká a my se tak můžeme těšit na předkolo play off, ve kterém nás čeká Štěpánov. V sobotu od 14:00 se rozhodne, zda tato sezóna bude úspěšná či nikoliv. Jestli ale podáme výkon podobný tomuto, máme určitě šance dobré. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zápas

(honza,Novik, 13. 2. 2014 21:41)

Byl to hezkej hokej pár chibiček se najde vždy....je potřeba hodně pracovat jak na bruslení tak na příhravce...sobotu zabojujem...a vyhrajem

Alby

(céca, 12. 2. 2014 16:52)

Nevím, zdali všichni víte o zranění Albyho, ale prý pro něho sezona končí.
Doufám ,že se dá brzy dohromady a určitě příjde na naši rozlučku.
Zdar Céca

Otradov

(céca, 12. 2. 2014 16:43)

Zdravím Vás pánové,také pevně věřím, že se nám podaří v sobotu proti Štěpánovu zahrát pěkný hokej a snad i s dobrým koncem pro nás.Poslední dva ročníky jsme zakončovali sezonu právě s tímto soupeřem a je to 1 : 1 na vítězství.
Těším se na sobotu, zdar Céca

Ono to jde

(Jára, 12. 2. 2014 15:38)

Je až neskutečné jaký byl rozdíl ve hře v sobotu a v neděli. V neděli to byl zase z naší strany hokej na který se dalo koukat i když tam chyby byly také. Ale bojovnost a bruslení bylo o sto procent lepší. Ještě více zpřesnit přihrávky a ono to půjde. Tak v sobotu ať to opět vyjde.

play off

(Leo, 12. 2. 2014 14:03)

Tak chlapci o víkendu jdeme zase na to. Věřím, že když předvedeme výkon podobný tomu nedělnímu budeme se na konci radovat