Jdi na obsah Jdi na menu
 


12. kolo HC Skulls Hlinsko

13. 1. 2014

 HC Skulls Hlinsko

 V sobotních ranních hodinách jsme odehráli zápas proti hlineckým Skulls a tím pro nás skončila základní část. Celé utkání jsme odehráli na dvě lajny a doufali tak v dobrý výsledek jako proti Rosicím.

Úvod nám naději poskytl a nám se podařilo vstřelit první branku. O tu se postaral Sajmon, který obral o puk soupeřova zadáka a povedeným blafákem do backhandu nedal golmanovi šanci. Z tohoto vedení se bohužel moc dlouho neradujeme. Za pár minut je srovnáno, když Skulls proměňují svoji první přesilovou hru. Tato branka nás ještě nezlomila a hrneme se do útoku dál. Nejlepší odpověď si přichystal David Šrůt 2:1. V tuto chvíli přišel, dle mého názoru, jeden ze zlomových momentů utkání. Nejprve se mi nepovedlo proměnit samostatný nájezd a z následné přesilové hry opět udeřili kluci v modrém. Musím podotknout, že přesilové hry jim dnes opravdu svědčili a to potvrdili i další brankou rovněž z této situace 2:3. Od tohoto momentu jsme tahali za kratší konec a soupeř byl u všech puků dřív. S ubývajícím časem ubývaly i naše síly. Když se k tomu přidaly zahozené šance, bylo o tom, kdo si odveze body, rozhodnuto.

 Za stavu 2:6 se stačil z naší strany prosadit ještě Jarda Medonoš, ale to bylo od nás vše. V následném střídání jsme dostali branku zase my a před koncem ještě jednu na cestu. Výsledné skóre je tedy 3:8.

 Pro nás je tento výsledek samozřejmě krutý, ale sportovně uznávám, že soupeř byl lepší a potvrdil tak skvělou letošní formu a pohodu. Nám tak nezbývá nic jiného, než se soustředit na zbývající část sezóny, která ukáže, jestli se do play off podíváme, či nikoliv. V tuto chvíli se nacházíme na 7. místě a pro zkrácené druhé kolo jsme tedy ve druhé půlce tabulky. Soupeře a termíny tak netrpělivě vyhlížíme. Do příštího utkání nenastoupí Roman Šmejda a Sajmon, kteří si tak odpykají trest za rozhovory s rozhodčím (Ten nás v tomto zápase svými výroky tedy nešetřil…) a já od 22.1. do 2.2. budu fandit pouze na dálku ze zámoří, kam jedu nabrat zkušenosti J Proto vytvoříme prostor pro Vaše případné komentáře do té doby, než se vrátíme. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(sajmon, 14. 1. 2014 7:59)

za tohle mam stop na dalsi zapas?????

Re: ...jo

(céca, 16. 1. 2014 16:02)

Za dvě desítky máš stop na další zápas, ale je dobré, že si to s Romanem vyberete ted a na playoff budete moci hrát.Nástavba by měla být o třech zápasech, snad.???Moc jsem toho nezjistil.Ahoj Céca

druhá třetina byla nejlepší

(Werry, 13. 1. 2014 21:01)

Nazdárek všem, díky za fajn hokej, škoda že síly už na konec utkání nezůstaly. Skulls prostě předvedlo zase perfektní hokej, na který jsme se všichni těšili..Jediné, co kazí skvělý dojem ze zápasu (kromě spousty branek na špatné straně :-) bylo opravdu okaté připískávání na jednu stranu..To jsem dlouho neviděla..hnus.. A z toho plynou naše stopky pro další zápas..kdo by taky vydržel takové jednání sledovat s ledovým klidem..