Jdi na obsah Jdi na menu
 


11. kolo HC Chlumětín

5. 1. 2014

 
HC Chlumětín
 
 
V sobotu jsme po delší odmlce opět nastoupili na ledovou plochu a sehráli další utkání skutečské ligy. Od tohoto zápasu, jsme vzhledem k předchozím výsledkům, očekávali a brali pouze výhru. Úvodní část nabídla vyrovnanou a neurovnanou hru na obou stranách, nicméně s větším počtem šancí na straně našeho soupeře. V naší brance naštěstí opět čaroval Albi a uchránil nás před důležitou první brankou. Tu zařídil na straně druhé střelec tohoto zápasu Sajmon. Za pět minut nám bylo ještě veseleji, na 2:0 jsem zvýšil po střele ze střední vzdálenosti.
 
 
O první přestávce jsme se tedy mohli uklidnit a pomalu kráčet pro tolik toužené body. Druhá třetina se nám vyloženě povedla a byla jednoznačně naše. Na soupeře jsme vlétli a hned v prvním střídání přidali další branku. To určilo průběh celého dějství a my si v něm stačili vytvořit dostatečný náskok 6:1. Trefili se Honzík, Vlasta a ještě dvakrát Sajmon.
 
 
Do třetiny závěrečné jsme tedy vstoupili vlažně a s pocitem, že je hotovo. Z toho nás Chlumětín ale hodně rychle vyvedl. Místo námi očekáváného dohrání se soupeř nadechl k drtivému finiši a nám málem pětibrankové vedení nestačilo! Dostavilo se naše klasické uspokojení s výsledkem, letos už tolikrát probírané  (našeho kapitána to stálo málem nervy..). Naštěstí to soupeři nestačilo a nám tak mohl na konci spadnout kámen ze srdce.
 
Očekávané tři body do tabulky si tak připisujeme a vyhlížíme dalšího soupeře, kterým nebude nikdo jiný než Filip se svými Skulls. Klukům to letos jde a lize jednoznačně vévodí, proto se můžeme těšit na pěkný hokej. Tímto Vás všechny srdečně zveme v sobotu v 9 hodin na zimák do Skutče.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(sajmon, 7. 1. 2014 21:26)

3 body parada, konec byl pro fanousky.) jakej je system dal po zakladni casti, hned play off? Leosku ja tam zapomel ten rolak v satne tak ho snad nekdo vzal

Re: ...

(Leo, 8. 1. 2014 23:42)

no tak to mám u tebe novej rolák :)

k zápasu

(Jara, 7. 1. 2014 22:44)

Začátek vcelku dobrý ale za stavu 6 ku 2 začala hokejová tragédie. Jako už v několika zápasech předtím. Přečetli jste si jak popsali zápas s Budislaví Skuls. Doufám že se na zápas se Skulsem dobře připravíte a vyspíte a předvedete opět dobrou hru. Se Skulsem byli vždy pěknéLI4EM a korektní zápasy. Tak ať to vyjde.

Dýchání

(céca, 7. 1. 2014 15:32)

Tak to jsem zvědav, kdo napíše své názory a jak dlouho to budeš rozdýchávat.......................

Trápení

(céca, 6. 1. 2014 19:30)

Zdravím také, ale myslím si, že nás nepotrápil Chlumětín, ale spíše se trápíme mi sami...!!!
Hlinsko sice dostalo od Budislavi 7:1, ale to nás nesmí nijak ukolébat a musíme makat a to hlavně až do konce.Věřím, že konečně odehrajeme celý zápas dobrý hokej a nepůjdeme z ledu se svěšenou hlavou, jak jsme zvyklý po celou sezonu i po vyhraném zápase.
Zdar Céca

Chlumětín

(Leo, 5. 1. 2014 21:43)

Tak pánové a čeká nás Hlinsko, jeden z hokejovějších mančaftů. Musíme máknout a ono to půjde. Jsem rád, že jsme to i tentokrát zvládnuli, i když ten konec byl už opravdu dramatický. Nesmíme přestat hrát a bojovat do konce a při troše štěstí se dá hrát s kýmkoliv. Za týden v kabině ahoj