Jdi na obsah Jdi na menu
 


o 3. místo se Štěpánovem

12. 3. 2013

 

HC Štěpánov

Zápas o 3.místo

 Stejně jako před rokem, jsme věřící ve stejný výsledek, nastoupili v zápase o bronz proti Štěpánovu. Do zápasu bohužel nemůžeme počítat se Sajmonem, střelcem dvou branek z předchozího utkání. Úvod zápasu jsme nezačali vůbec dobře a než se rozkoukáme, musíme dohánět jeden gól. Tento úkol se nám povede splnit poměrně rychle, ale to co se děje do zbytku třetiny, je pro nás těžko uvěřitelné.. V obranném pásmu kupíme jednu hrubku za druhou a soupeř si s námi hraje jako kočka s myší. V první přestávce jsme zralí na ručník a přihlížející fanoušci rozčarovaně kroutí hlavami nad stavem 5:1!

 Do druhé třetiny jsme si vše řádně vyjasnili a do Štěpánova se konečně zakousli. Hned v prvním střídání snížíme na 5:2 a za dalších pár minut na 5:3. Za tohoto stavu se dění na ledě opět vyrovnalo, ale místo námi vysněného kontaktního gólu přijde přesná trefa na straně druhé. Před úpravou ledové plochy je tedy stav 6:3 pro našeho soupeře.

 Do letošní poslední třetiny jsme naskočili opět zostra a snižujeme na 6:4. Očekávaný tlak na srovnání v našem podání se bohužel nekoná. Na druhé straně, opět po naší chybě, se skóre mění v náš neprospěch 7:4.

Menší drama a takové hezké rozloučení s letošní sezónou jsme nakonec připravili. Minutu před koncem byl faulován Jarda Šrůt a nařízené trestné střílené pohotově proměnil 7:5. O 30 vteřin později jsem byl pro změnu faulován já a trestné střílení jsem proměnil taktéž 7:6! Na senzační vyrovnání nám už chyběl čas. Na posledních 21 sekund jsme sice zkusili hrát bez Zajdy v brance, ale nic už z toho nebylo. Štěpánov nám tedy letos oplatil porážku a zaslouženě vyhrál 7:6.

 Po letošní sezóně, ve které jsme střídali povedené zápasy s těmi špatnými, končíme tedy na čtvrtém místě. Závěrem chci poděkovat spoluhráčům, fanouškům, Verunce a vůbec všem, co nám alespoň trošku přáli a zasloužili se tak společně s námi, o tento hezký výsledek. Děkujeme      

 

zde je klip ze zápasu

www.youtube.com/watch

 

zde je sestřih našich branek

www.youtube.com/watch

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sezóna 2012/2013

(fanynka, 19. 3. 2013 18:03)

Hoši gratuluji Vám. Letos jsem Vás moc neviděla, ale slyšela jsem domácí komentáře hned po zápase. Slibuji, že v příští sezoně se polepším, budu mít spravené oko a budu Vás vidět jako rys. Těším se na rozlučku, hlavně na Vás. Pro mě jste stále Ti nejlepší. Vaše fanynka.

Re: sezóna 2012/2013

(leo, 27. 3. 2013 13:03)

Pristi sezonu se na tebe v hledisti uz tesim ;-) jenom nesmi byt moc zima aby si nenastydla! A na tu nasi hru ti staci i to jedno oko. Nekdy bys totiz nejradsi zavrela i to :-D

sezóna 2012/2013

(Jára, 19. 3. 2013 12:36)

I já chci celému týmu poděkovat za sezónu, škoda ,že jsme nedosáhli na třetí příčku. Ale kdo by řekl po půli, že se vůbec dostaneme do play of. Byly zápasy které nám nevyšly, ale také zápasy, které byly hlavně v druhé půlce sezóny dobré. Musím také poděkovat Verče a Leošovi za příspěvky a videa . I když je jasné ,že to při škole a psaní diplomové práci neměla Verča vůbec snadné,díky !!! protože všichni si na komentáře zvykli a čekají to. Akorát je škoda ,že se do přízpěvků zapojuje tak málo kluků z kabiny Jenišovic. Nyní si přes léto odpočiňte, naberte nové síly a ať se příští sezónu posuneme i z Jiráčkem alespoň o stupeň výš. I on měl zásluhu na zklidnění konce sezóny. Na rozlučce se doufám všichni sejdeme. Zatím ahoj.

Re: sezóna 2012/2013

(Leo, 19. 3. 2013 13:03)

Máš pravdu šéfe, v půli sezóny jsme si o semifinále mohli nechat jenom zdát.. Na druhou stranu zamrzí poslední dva zápasy, na které jsme podle mě určitě měli. No nemůže být pokaždé posvícení. Do příštího sezóny se z toho doufám ponaučíme a věřím, že na konci, se budeme mít stejně jako letos, z čeho radovat. Na rozlučce se vše doufám důkladně rozebere a GM Fořt by měl nastínit jakou vizi má na příští rok a jaké budou stanoveny vlastníkem klubu cíle. Máme se tedy na co těšit :)

Re: sezóna 2012/2013

(Werry, 19. 3. 2013 13:51)

děkuji, uplně ste mě dojal :-) jen musím pro letošní sezonu přenechat většinu pochoval Leovi, který se většinu už naučil a stránky vede téměř sám. Ale natáčení videa během zápasu se ještě nenaučil :-) to je v mé režii..


vedení těchto stránek je během sezony docela časově náročné a takovéto pochvaly jsou pro nás největší odměnou..ale bohatě stačí, pokud si tu všichni přečteme názory i ostatních..a vím, podle interních statistik, že si Vás to tu čte sakra hodně a téměř každý se pravidelně vrací, jestli náhodou nepřipsal někdo komentář..je škoda, že kdo si najde čas na přečtení dlouhého komentáře zápasu, popřípadě shlédnutí videa už nemá minutku aby napsal: kluci ste dobrý, dneska se vám to povedlo, a nebo špatný den, příště to třeba vyjde..ale to už záleží na každém..

Re: Re: sezóna 2012/2013

(Leo, 19. 3. 2013 17:38)

Ale né to není pravda, že už to všechno dělám sám. Je to taková souhra :)

videa

(céca, 19. 3. 2013 16:22)

Musím pochválit celou redakci za skvěle vedené stránky po celou sezonu.Alespon na závěr sezony se nám sešlo více komentářu.Díky Vám oběma a už se těším na rozlučku.
Zdar Céca

díky za sezonu

(Werry, 16. 3. 2013 20:34)

kluci,
díky moc za paradni sezonu, přestože ( ruku na srdce) patřila k těm slabším :-) fiinálový zapas byl ze začátku kapku nervozní..vlastně první třetinu se na to nedalo moc koukat a divaci radši utikali ven, ohřát se na sluníčko :-) ale nastesti po prvni tretine ste se probrali a zahrali hokej na který sme se tesili..s klasickymi chybami, ale na to uz sme zvykly :-) naposledy jsme mohli podrazdit nase hlasivky a ted uz je budeme šetřit, tuším tak do rozlučky :-) přes léto naberte hodně sil a především spoustu optimismu a dobré nálady..v září bude opět potřeba..

ještě si musím stejně postěžovat :-) je hrozná škoda že ste se nenechali na konci vyfotit a utekli ste do kabin..jednou sice prohrajete, ale pamatku na celou sezonu jako každý rok ste mít mohli..

Re: díky za sezonu

(céca, 17. 3. 2013 17:54)

Díky Ti za slova k celé sezoně.Ty ,jako pravidelný fanoušek,vše dobře vidíš a mužeš zrekapitulovat celou sezonu.těm hlasivkám.....Budeme mít možnost je pořádně potrestat ještě koncem května,to bude slavnostní otevření naší klubovny,s grilovanou kýtou,chlazeným točeným pivem,turnajem v malé kopané a samozřejmě hudbou a doufám,že i početnou návštěvou.
Zdar Céca

udělej radost....

(céca, 15. 3. 2013 16:01)

Tak mi alespon Ty kocourku udělej radost a napiš mi,když si píšeme jenom mi dva...Zdar Céca

Re: udělej radost....

(Leo, 15. 3. 2013 17:37)

Tak ti teda Cecínku píšu, koukejte dneska vyhrát a užijte si to! Pozdravuj Sajmona a Medonošáka a hlavně si nic neudělejte. Já jedu s Verčou ke známejm a budeme grilovat :) tak na Vás budu vzpomínat.

Re: Re: udělej radost....

(céca, 17. 3. 2013 17:49)

zahrali jsme si famozne...hraly jsme na dvě lajny a skončilo to 8:8.Ale zapas super.Velká chyba ,že jsi nebyl.Ja se teda netrefil ani jednou,ale na tři branky jsem skvěle nahrál.
Ahoj Céca

4.místo

(Leo, 12. 3. 2013 20:59)

Děkuji za další povedenou sezonu, jsem rád že jsem mohl hrát s Vámi společně. Děkuju taky Veru, že tu zimu zase přečkala a byla mi oporou i když se nedařilo. Díky!!!

Re: 4.místo

(céca, 13. 3. 2013 17:07)

No co si budeme povídat...mohlo to být lepší,ale také ještě horší.Také se přidám a chci poděkovat všem za podporu okolo našeho klubu a celé sezony.
Jinak se těším na ukončení celé sezony a doufám,že se mi brzy ozvete a nahlásíte se v plném počtu.
S přáním pěkných dnů....Céca