Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Wild Hogs

15. 10. 2012

     Ve druhém kole Skutečské neregistrované ligy, jsme se poprvé v historii utkali s hlineckými Wild Hogs. Nějaké předběžné informace se k nám dostaly, ale dokud jsme nezažili na vlastní kůži, nemohli jsme hodnotit.

     Hned v úvodu nám několik tváří bylo známých, ale jdeme na to. Bohužel hned od prvního vhazování se na ledě dělo něco, co jsme nečekali. Za každý kontakt se soupeřem jsme byli odměněni lokty v obličeji, Céca pěknou sekerou a ostatní alespoň nadávkou. Rozhodčí, naštěstí držel otěže zápasu pevně v rukou a faulující postupně usedali na trestnou lavici. Za dvacet minut hry jsme stačili vstřelit dvě branky. To bylo bohužel vše. Zápas ukončilo vhazování, po kterém inkasoval Laco nesmyslný krosček za krk. Následnou slovní výměnu ohodnotil rozhodčí dvěma osobními tresty do konce utkání na straně soupeře. A to bylo bohužel vše, co jsme od divokých prasat viděli, zvolili totiž odchod do kabin.

      Co říci tedy závěrem..  Moc jsme si tedy nezahráli a jestli jde kdokoliv do zápasu s tím, že je potřeba soupeře zastrašit hrubými zákroky, nemá na ledě co dělat. Tvrdá hra je věc jedna, fauly hokejkou věc druhá. Takže doufám, že se nikomu nepřihodí to co nám a věřím, že každý jde do zápasu především aby si zahrál a ne někoho zranil… 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

název hovoří za vše...

(Redy, 28. 10. 2012 19:47)

prasata nemaj na ledě a v této lize co dělat, patřej do chlívku....

Ceca

(Zajda, 22. 10. 2012 15:42)

Je dobře , že jse nikomu nic nestalo a skoro všichni jsme v pořádku . Ceca to dostal v Chocni a bohužel jsi zato může sám . Tak mu přejme brzké obutí bruslí a at ho to moc nebolí .

Nový soupeř

(fanynka, 17. 10. 2012 22:36)

Do Skutče rádi jezdíme, protože se tan hraje pěkný - normální hokej, ale takového soupeře, jako tuto sobotu jsem ještě nezažila. Myslím si, že jeho název odpovídá způsobu jeho hry. Naši kluci hrají pro zábavu a druhý den jdou do práce. Takový způsob hry, jež nám ukázal nový soupeř je fůj a ta vybraná slova jež používá, za to by se nemusel stydět ani nejhlubší kanál.V této soutěži nejsme zvyklí na takový způsob hry, ani takové chování hráčů. Nováčci by se měli zamyslet jak chtějí hrát, jestli do této soutěže vůbec patří.

Re: Nový soupeř

(Leo, 18. 10. 2012 21:50)

Hlavně, že se nikomu nic nestalo. Ale i tak jsme to měli rozehrané dobře :)

prasata

(Werry, 16. 10. 2012 22:09)

komentář je psaný dosti mírně :-) Většina protihráčů (až na vyjímky) to neměla v hlavě v pořádku..takhle zbytečně prasit, a nakonec ten zápas radši vzdát to je pěkná srabárna..a ve finále se venku před stadionem chvástat, že příště stačí udělat nějakou pořádnou prásárnu, že soupeř se lekne a bude klid..no to je síla..
hlavně od chlapů, kteří neumějí prohrávat a ještě vyhrožují rozhodčímu..co k tomu dodat???

Jsem strašně pyšná na Jenišovice, který prasatům ukázali co je hokej a že dokážou vyhrát aniž by supeřovi máchali hokejkou v obličeji..

Re: prasata

(Leo, 17. 10. 2012 20:02)

Hezky napsáno :)