Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Skulls Hlinsko

14. 1. 2013

V letošní nijak zářivé sezóně jsme se na zápas se skullsáky moc těšili. Každý zápas totiž vždy nabídl parádní podívanou s mnoha šancemi i góly. Ne jinak tomu bylo i tentokrát. Kdo na toto klání přišel, rozhodně nelitoval, k vidění bylo totiž hned 13 branek a nespočet dalších šancí. Utkání jako takové bylo velmi vyrovnané a rozhodlo se až v poslední části hry. Více branek na světelné tabuli nakonec svítilo na naší straně a my se tak mohli radovat z vítězství 8:5. Tato výhra nás nakonec vyhoupla na 5. místo v tabulce a můžeme tak vyhlížet další soupeře a připravovat se na play off.  

 

 

 zde najdete video k zápasu:   http://youtu.be/aYIB7-bIZUw

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:o)

(Redy, 17. 1. 2013 13:48)

Kluci, zápas to byl vcelku koukalný a konečně jste zase vyhráli! Jen ty přihrávky by to chtělo zpřesnit.
No a k těm komentářům WH x Budislav :
k tomu asi není co dodat, jen je zajímavé, že když se něco děje, jsou u toho prasata... Potrestání hráčů je drsný. To není ani v ELH, ale třeba to pomůže.

...

(sajmon, 15. 1. 2013 16:30)

vybornej zapas a dulezity body!!!ikdyz trosku bolely:).....k tem komentarum zapasu wild hogs x budislav nema cenu asi nic psat - blazni..vypatlany

Re: ...

(Leo, 15. 1. 2013 18:57)

souhlasím.. Hráč, kterej tohle napíše tu asi nemá fakt co dělat.

Re: Re: ...

(céca, 16. 1. 2013 17:25)

Teď jsem to také četl.Muselo to být dost zajímavý,ale když tam člověk nebyl,nemůže vše posoudit a hodnotit.Po pravdě jsem rád,že jsem tam nebyl,ale když si vzpomenu a na náš zápas s WH,tak jejich surové zákroky,tak to nejsou mužstvo do této soutěže.
Jinak k Hlinsku.Je pravda,že to byly hodně důležité body a vynesly nás až na pátou příčku,zajištující playoff.Teď to bude záležet opět na nás,zdaly umíme ještě hrát kloudný hokej a dokážeme,že předloňské druhé a loňské třetí místo jsme měli oprávněně.
Zdar v neděli ve Skutči(snad budeme hrát) a večer v Chocni proti Čermné.
Čus Céca