Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Řepníky

2. 1. 2013

 V předsilvestrovskou neděli jsme odehráli důležité utkání proti Řepníkům. V dobré náladě se pouštíme do zápasu, které nabídlo vyrovnaný úvod.

Mírnější převahu si postupem času vytváříme my, ale naše šance končí na dobře hrající obraně soupeře. Na první gól jsme nakonec dlouho čekat nemuseli. Padl bohužel do naší sítě. Za pár minut nám bylo ještě hůř. Soupeř se totiž povzbuzen brankou pustil do dalšího útoku, který zakončil opět přesně. Za stavu 0:2 jsme se konečně prosadili také my a Zdenda dorazil volný kotouč za záda soupeřova gólmana.Povzbuzeni se pouštíme za vyrovnáním, jenže další nedůraz před naší brankou znamená opět odskočení o dvě branky 1:3.

O přestávce jsme si na střídačce vše vyříkali a do soupeře se pořádně zakousli. Během prvních pěti minut se soupeř nestačil divit a než se rozkoukal tak po brankách Laca, Davida a Leoše prohrával 4:3. Z tohoto KO se Řepníky už nevzpamatovali a po celý zápas jsme už měli převahu. Tu nakonec korunoval Jarda Šrůt v přesilové hře naší pátou brankou.

Zápas jsme tedy nakonec zvládli a ukázali tak i sílu otočit nepříznivý stav. Zároveň se opět ukázalo, že nám chybí důraz před naší brankou a pomoc útočníků obraně. To vše musíme do příštího zápasu zlepšit. Také ještě musíme vyzdvihnout výkon brankařky soupeře, která podala více než parádní výkon!!!  

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jen tak dál..

(Werry, 2. 1. 2013 13:03)

škodou byla, že jediné tři minuty, kdy jste pořádně hráli, jsme my fanynky bohužel nestihly :-D no jo, příroda je neúprosná a vaše přestávka moc krátká :-) i přesto jsme se nenudily a pobavily, super zápas..
jen jsem moc nepochopila Cecínkovi dohady po zápase s hráčem Řepníků?? nevím kdo to vyprovokoval a proč to tak bylo, každopádně, kluci zamyslete se..to je přece zbytečný plýtvat takhle síly po zápase..

pořádně teď odpočívejte a připravte se na neděli..Musíte Ostrov pořádně proškolit, ať se nemusíme stydět..

Re: jen tak dál..

(céca, 3. 1. 2013 16:46)

Je pravda,že jsme zahrály dobrý hokej a ukázaly,že to může jít.Jen kdyby se takhle hrálo celý zápas a ne jenom tři minuty...
Kočkování po zápase-při podávání rukou,mi ruku nepodal a řekl mi,že si s takovým čůr....ruku nepodá.Jel jsem se ho zeptat,jestli to myslí vážně a zopakoval to,což se mi samozřejmě nelíbilo a chtěl jsem si to vyříkat hned.Jenže přijel Roman a odtáhl mě pryč.Možná ani nevěděl co se mezi námi stalo a nelíbilo se mi ,že mě nenechal si to vyřídit sám.Tenkrát při zápase s Ostrovem,se mu nikdo nepletl do vyřizování účtů.
To je ale jedno,dopadlo to takhle a je to asi lepší.
Snad to s Ostrovem v neděli zvládneme a odvezeme si ze Skutče nějaké body.Budou potřeba do tabulky jako sůl.
Zdar v neděli.
Céca

...

(sajmon, 2. 1. 2013 18:53)

super obrat!!!jen tak dal:)