Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Hostovice

15. 10. 2012

      První ligový zápas jsme sehráli více než stylově, proti loňskému vítězi z Hostovic. Soupeře známe velmi dobře, takže do zápasu jsme vstoupili s pevnou obranou a čekali, co kluci předvedou.

        Po počátečním oťukání, které bylo v dost svižném tempu, se do prvních šancí dostal soupeř. Naštěstí pro nás držíme čisté konto a osmělujeme se i vepředu. Z jednoho nenápadného útoku dáváme důležitou první branku a ujímáme se vedení. Hostovičtí zaskočeni dlouho nebyli a zejména první lajna nás dostávala pod pěkný tlak. Branku ale nevstřelila. Na druhé straně naše útočná snaha, byla odměněna poměrně záhy 2:0.

      Hokej se hrál stále v parádním tempu a s obrovským nasazením na obou stranách, což u prvního zápasu bylo velmi sympatické a ukázalo dobrou formu obou týmů. Šance se střídaly na obou stranách a další branka padla už do sítě naší 2:1. Po tomto gólu jsme přestály několik perných chvilek a odpověděli jak jinak než gólem 3:1. Tlak soupeře se stupňoval a my se během času dopustili několika chyb. Výsledkem bylo srovnání na 3:3! V tuto těžkou chvíli jsme se povzbudili a ujistili se, že hrajeme dobrý zápas a je škoda ho vzdávat. Na ledě jsme začali hrát opět od nuly a důsledně od zadu.

       S trochou štěstí, ale určitě zaslouženě, jsme zápas nakonec překlopili na naši stranu a vyhráli jsme 5:3. Zmínit musím hlavně Cecínkův gól, který dal Milanovi jasně najevo, že letos si chce po sezóně dojít pro hokejku! O další momenty zápasu se staral útok  bratří Šrůtů a gólově se prosadili i Zdenda a Honzík. Po prvním zápase vládne v týmu spokojenost jak s výsledkem tak i s výkonem a za týden se těšíme na další zápas. Ten sehrajeme s nováčkem soutěže wild hogs.       

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Leo

(Leo, 18. 10. 2012 21:46)

Parádní výkon na první zápas! Jen tak dál

Re: Leo

(Werry, 18. 10. 2012 23:33)

To je docela smutný když už si musíš komentovat vlastní komentáře :-) hlavně když ze správcovských statistik vím, kolik lidí už si tento článek četlo... škoda že aspoň pár slovy tady nikdo neocení dobrovolnou snahu něco tvořit..

Re: Re: Leo

(Redy, 28. 10. 2012 19:42)

Cauky Leo, ted uz se sem dostanu, uplne sem zapomnel ze uz vam to zacalo...

první zápas

(standa, 21. 10. 2012 9:35)

V prvním zápase porazit mistra to je hodně dobré. Jen tak dál.
Zdar sokolíci