Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Chlumětín

16. 12. 2012

 V sobotu jsme odehráli velice důležitý zápas proti papírově slabšímu Chlumětínu. Po miulé prohře s Otradovem jsme museli nutně bodovat a tíha tohota zápasu jakoby nás celou dobu svazovala.

Úvod zápasu nabídl šance na obou stranách, ale naše převaha a hlavně gólové šance postupem času narůstaly. Uklidnění do našich řad vnesl Laco, který si počíhal u tyčky na svoji šanci a nekompromisně zasunul za bezmocného brankáře kotouč. Po této trefě se bohužel žádné uklidnění nekonalo... a naše marná snaha vstřelit branku byla chvílemi tragikomická.

Nejprve Roman minul odkrytou klec, poté i Milan. Můj první nájezd skončil na tyči a při druhém, když už puk konečně zapadl do branky, si gólman vyčůraně posunul branku.. Na druhé straně soupeř trestal každé zaváhání a nám už začínal běhat mráz po zádech. To když pár minut před koncem Chlumětín srovnal během minuty z 5:3 na 5:5. Nutno říci, že po hloupých chybách.

Na tuto mizérii se už naštěstí nevydržel koukat Smejky, který střelou švihem načapal brankáře v nedbalkách a svým druhým gólem zasadil Chlumětínu poslední ránu 6:5. Výhra je tedy naše a připisujeme si důležité body do vyrovnané tabulky.

V dalším zápase se proti nováčkovi soutěže ze Zaječic pokusíme navázat a opět vyhrát. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Chlumětín

(céca, 18. 12. 2012 20:00)

Zdravím Vás pánové,
Vše už bylo trefně popsáno v komentáři, za což děkuji redakci.
Nic naplat,musíme se stále zlepšovat a jít zápas od zápasu.Body budeme potřebovat do postavení v playoff.Ze začátku zápasu to vypadalo nadějně a začaly se nám dařit i nějaké přihrávky.Je důležité pokračovat.
Dál bych chtěl pogratulovat Bártíkovi,který mi sobotním golem utíká už na skore 6:4 ...!!!!Takže se musím také začít víc snažit,abych zase neplatil na konci sezony hokejku.
Zdar Céca

Re: Chlumětín

(céca, 27. 12. 2012 16:46)

Vypadá to , že si můýu psát sám se sebou a na to se nemusí tak pracně dělat tak skvělé stránky,jaké bezesporu máme...!

Re: Re: Chlumětín

(Werry, 2. 1. 2013 13:07)

Cecínku, je pravda, že kdyby si sem přestal psát i ty, tak už se asi vážně vzdáme žezla komentátorů..poslední dobou už je to především na bedrech Leoše, protože mě nebaví a přijde mi neefektivní dělat práci, kterou nikdo neocení minutou svého času a pár řádky vlastního názoru..bohužel, nemá smysl moralizovat, nic se tím nezmění..každý si myslí své, ale taky se bojí to říct..a výmluvy že to neumí?? haha, v dnešní době je fakt složitý kliknout na ikonku přidat komentář když ten dotyčný je natolik schopný a umí si najít stránky a to co si chce přečíst..