Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Budislav

28. 10. 2012

 Tak na tento zápas proti silné Budislavi zapomeneme doufám hodně brzo. Úvod utkání začal hezky zostra a v pěkném tempu. Bohužel branky střílel pouze dnešní soupeř. Nám se vůbec nedařilo a je pravda, že budislavští nám toho moc nedovolili.

V tomto duchu se odehrával celý zápas. Soupeř v poklidu kombinoval a hokej si užíval pomalu jako trénink. My bohužel vůbec nestíhali. S narůstajícím skóre nás opouštěl optimismus s tímto zápasem ještě něco udělat, a tak nám zbyla pouze bojovnost. Konec zápasu se změnil na honbu za čestným úspěchem. Bohužel ani tu jednu branku jsme nakonec nevstřelili. Poprvé jsme tedy odešli s nulou na naší straně.

 Jediné pozitivum tohoto zápasu bych viděl opravdu jenom v bojovnosti, ale to bylo z naší strany vše..  Teď nás čeká delší pauzička a pak se plni sil vrhneme na Štěpánov. 

 

I tentokrát je pro Vás připraveno exkluzivní video ze

zápasu na odkazu:

 

www.youtube.com/watch 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jen to dobré

(céca, 6. 11. 2012 17:27)

Po dlouhé odmlce jsem opět zpět se svým komentářem.
Jak už bylo napsáno ,tak po víkendu prohře s Budislaví a následné porážce od Čermné,byl jediným světlým okamžikem Leoš se sněhulákem.
Páteční zápas s Borohrádkem se mi ani nechce komentovat.Byl jsem se podívat a ve 13 minutě druhé čáasti jsem odjížděl zklamaný domů.Teď Vás čeká v sobotu další a možná ještě těžší soupeř a to Stará Garda Choceň.Ať se Vám daří lépe.
Zdar a sílu Céca

Budislav

(sokol, 29. 10. 2012 19:07)

Nevadí kluci jedem dál, času dost a hlavně v klidůůůůůů. A ještě smekám před střeleckou fazonou Davida jen ať vydrží. Zdar sokolové

Skuteč, Choceň

(Werry, 28. 10. 2012 23:27)

sobotní zápas měl pořádný náboj..parádně se bruslilo a mě se na to hezky koukalo..I přestože zápas skončil pěkným debaklem pro Jenišovice, myslím že se někteří nemohli za svůj výkon stydět..

k nedělnímu zápasu s Chocní bych ráda věděla dvě věci.. za prvé, proč se stahuje útok na dvě lajny, když se do této ligy šlo s tím, že to bude tréning??? a za druhé, proč když tři kluci mrznou jeden poločas na střídačce, chodí na led člověk, který je naprosto otrávený a vlastně v závěru prohraje i zápas??? to fakt nechápu..někteří by se nad sebou měli opravdu zamyslet..

a jinak bych chtěla pochválit Leoška, který zachoval klidnou hlavu a dal jako jediný krásný nájezd :-)

kluci pořádně si při nadcházející pauze odpočiňte a vychladněte..přece jen, hokej hrajete pro zábavu, tak by to tak mělo také vypadat :-)