Jdi na obsah Jdi na menu
 


2.semifinále HC Hostovice

12. 3. 2013

 

HC Hostovice

2.       semifinále

 Do druhého semifinálového zápasu jsme nastoupili úplně v klidu a s čistou hlavou. První dvě třetiny jsme soupeře k ničemu nepustili a trpělivě čekali na svou šanci. První branku utkání vsítil po individuální akci Sajmon. Druhou branku jsem vstřelil já po dobrém Medonošově napadání. Hostovičtí si s námi v tuto dobu nevěděli vůbec rady a jen díky dobrým zákrokům brankáře to bylo po první třetině 3:0, když svoji druhou branku dal Sajmon.

Do druhé třetiny jsme nastoupili plni optimismu a možná proto jsme začali trochu zapomínat na zadní vrátka. A sem tam si bohužel pomáháme nedovoleně.. Při jedné přesilové hře Hostovic se sice prosadíme překvapivě my, ale to je z naší strany pro tento zápas vše. Do konce třetiny se totiž podaří soupeři snížit na 4:1 a dostane se tak do hry.

 V posledním dějství jsme dokázali náskok dokonale prohospodařit a to i za stavu 4:2 pouhých pět minut před koncem. Hostovice totiž dokázali 3 minuty před koncem snížit na 4:3 a minutu a půl před koncem vyrovnat při přesilové hře na 4:4! Zde si musím ale postěžovat, protože si stále stojím za tím, že můj zákrok faul rozhodně nebyl..  Na druhé straně 3. brance Hostovic předcházelo jasné podražení Honzíka před soupeřovou bránou. Bohužel, stalo se.. V poslední minutě zápasu jsme ještě zkusili hrát bez brankáře, ale gól padl do naší sítě. Hostovice se tak na konci mohli radovat z dokonalého obratu a postupu do finále, kde se stejně jako v loňském roce utkají s Budislaví. Na nás čeká v malém finále, taktéž stejně jako vloni, Štěpánov. 

 

                                                                zde je klip

www.youtube.com/watch  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

výhra měla být naše..

(Werry, 12. 3. 2013 23:13)

zápas byl fenomenální, Hostovice neměli šanci..našim se dařilo, obrana byla skvělá, hlídali si ujíždějící protivníky..prostě famozní zápas do té doby než si nejmenovaný rozhodčí uvědomil, který tým prohrává a evidentně naše kluky zazdil..nevím jestli to byl jeho naprostý zkrat, nervozita a nebo snad záměr?? to asi ne..ale zápas neprohráli naši kluci,ale rozhodčí..

proto jsem moc ráda, když sem v neděli viděla finále a Budislav parádně Hostovice vytrestala :-) konečně byl klid i na fonouškovské straně :-)

škoda

(Leo, 12. 3. 2013 21:01)

parádní zápas s pětiminutovým výpadkem... Jsem ale rád, že jsme ukázali, že to porád ještě umíme :) a můžeme hrát i s mladejma více než vyrovnaně