Jdi na obsah Jdi na menu
 


2.čtvrtfinále HC Wild Hogs

27. 2. 2013

 čekáme na Vaše komentáře :-) ten nejlepší se objeví zde 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jen tak dál

(jara, 28. 2. 2013 16:24)

Včera to byl z naší strany zase jeden povedenej zápas. Stále je co zlepšit, ale vůle po výhře byla z naší strany patrná. Dá se říci, že jste všichni makali tak abychom postoupili,(aby si stihl ještě zahrát i Leoš) hodně obětavosti bylo vidět v obraně na Davidovi,Cécovi ,Pavlovi a Romanovi, který padal do střel a muselo to hodně bolet. Nemůžu zapomanout ani na útoky, keré se taky snažily a obraně pomáhali. Ale to do play of patří. Zajda zachytal spolehlivě a byly vidět od nás i pěkné akce. Nyní se musíte připravit na Hostovice, ale i s nimi se dá hrát. Tak si odpočiňte a připravte se na sobotu. Ať se daří a v sobotu nashle.

good

(Zajda, 28. 2. 2013 15:05)

Pardon za ty dva první kousky byl jsem dost nervozní ale pak jste mě podrželi a už jsem byl v poho. Naše hra byla dobrá až na jisté zkraty , které mě dost překvapujou nebudu jmenovat . Jako vždy jsi něco řekneme a realita je uplně někde jinde což mě v naší čtvrté sezoně dost mrzí. Jinak obětavost Romana a Davida J. super a klobouk dolů . Samo musím pozvednout celej mančaft super a děkuji .

Re: good

(Redy, 28. 2. 2013 16:22)

Zajdo, pěkný výkon v brance a Roman jak padal do střel, to klobouk dolů. Ale on tak hraje pořád co ho znám :) Ale jak tam Zajda málem dostal od vlastního hráče kterého se snažil uklidnit, to sem taky koukal jako puk...
A Leo, koukej se dát dohromady na ten druhej zápas s Hostovicema a na boj o medaile. To už je jedno o jaké...

Semifinále je tu

(Leo, 28. 2. 2013 8:42)

Kluci velká gratulace, že jste to za stavu 2:0 nepoložili a proti nepříjemným Wild Hogs takhle zabojovali. Čekám hezký komentář abych si mohl průběh představit :)

Re: Semifinále je tu

(Tomík, 28. 2. 2013 9:43)

Byl jsem se podívat Leoši a kluci zabojovali, po vlažným začátku dali branky a Zajda chytil pár jejich tutovek, bylo dobře, že se nenechali vyprovkovat. Hlavně na nich bylo vidět, že chtějí vyhrát a to bylo v tomhle zápase nejdůležitější! Jen tak dál hoši ;-)

Re: Semifinále je tu

(Redy, 28. 2. 2013 12:31)

Leo, vždyť si to měl ode mne jak v přímém přenosu :) Když to bylo po 6ti minutách 2-0 pro WH, tak sem to neviděl moc nadějně. Ale kluci se vzmohli a určitě pomohlo i vyloučení do konce zápasu za bodnutí holí a následné řeči jejich myslím skoro nejlepšího hráče. Bylo tm od nás i tak spousta zbytečných faulů v utočném pásmu, hlavně ke konci. Místo abychom nějak kontrolovali zápas, dali sme jim šanci snížit. Ale dobře to dopadlo a o víkendu se budu těšit na Hostovice :) Boj o medaile je tu