Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo HC Hostovice

17. 2. 2013

 HC Hostovice

Poslední zápas před play off jsme si chtěli řádně užít a ukázat, že minulé dobře odehrané zápasy odráží naši stoupající formu. Celé utkání se odehrálo ve vysokém tempu na obou stranách a k vidění bylo mnoho hokejových akcí.

                Úvod nabídl vyrovnaná střídání a šance před oběma brankáři, kteří podávali po celý zápas nadprůměrný výkon! První gól padl po zaváhání obrany v černém do sítě Hostovic a naší hře přidal na klidu. Soupeř, ale odpověděl poměrně záhy, když využil nabídnutou šanci a pohotově srovnal skóre na 1:1. A když ještě před koncem třetiny inkasujeme na 2:1, do smíchu nám není.

Důležitý moment přišel o přestávce, když jsme se uklidnili a řekli si, že naše hra je dobrá, jen je třeba si více pomáhat. Povzbuzeni jsme se hned od prvního vhazování do soupeře obuli a do pěti minut zápas otočili! Nejprve se mi povedlo v oslabení srovnat na 2:2 a poté krásnou kombinací potěšili oko diváka Šrůtovi 2:3. Hostovice takovýto nástup pěkně opařil a na střídačce byl slyšet pěkný humbuk! Ještě větší nastal, když za brankou zabojoval Medonoš se Zdendou. Zdeno, mi nakonec předložil parádní přihrávku před bránu a já už neměl problém zvýšit náskok na 2:4. Po této trefě se začali střídat šance na obou stranách. Nejprve parádním obraným zákrokem obral o šanci útočníka v černém Roman a poté tváří v tvář gólmanovi neuspěl Medonoš. Důležitý moment zápasu přišel před koncem třetiny. Nejprve mi Šáfa hodil kotouč do prostoru a já mohl uhánět sám na branku. Střelou nad ledem jsem, ale bohužel neuspěl a tak přišel trest. Z následného protiútoku Hostovičtí snížili na 3:4.

Před posledním dějstvím jsme si oddechli a posteskli, nad zbytečným gólem, který nás mrzel. Soupeř povzbuzen kontaktní trefou se do nás pustil hned od začátku a vyrovnat se mu povedlo poměrně záhy. V přesilové hře jsme nechali nepokrytého útočníka dorazit střelu za bezmocného Zajdu. Další průběh byl velice vyrovnaný a šancí přeci jenom ubylo. Z jedné nenápadné akce se, ale přeci jenom podařilo Hostovicím dostat do vedení a nám tak připravit v závěru pěknou honičku. Jenže když to nejde z blízka, zkusíme to z dálky! A na to máme Šáfu! Ten napřáhl opět těsně za půlkou a utěšenou střelou vyrovnal na 5:5. V závěru jsme se ještě hnali za vítězstvím, ale remíza byla nakonec definitivní a asi i spravedlivá.

Základní část tedy končíme na krásném 3. místě právě za Hostovicemi, které nás mimochodem letos neporazili a za suverénní Budislaví. Ve čtvrtfinále play off se tedy utkáme s 6. celkem po základní části a tím jsou Wild Hogs. První ze dvou zápasů je na programu příští sobotu 23.2.2013 více info na stránkách. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hostovice

(céca, 18. 2. 2013 17:18)

Sobotní zápas byl opravdu moc pěkný.Všichni musely být spokojeni.Jak obě mužstva,tak diváci.
Doufám chlapci,že Vám forma vydrží a přes VH projdete do dalších.Budu Vám fandit z lavičky.
Zdar Céca

Re: Hostovice

(leo, 18. 2. 2013 18:46)

V to doufam cecinku ;-)

Re: Re: Hostovice

(céca, 20. 2. 2013 19:24)

Kdo si bude žádat osobní masáž před zápasem ,stačí říct.Budu Vám k ruce mlácenci.Zdar v sobotu.
Čekám jen vítězství

Re: Re: Re: Hostovice

(sajmon, 20. 2. 2013 23:10)

Céco to budes moc hodnej, to trislo porad citim:)