Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo HC Budislav

31. 1. 2013

Ve zkráceném 2.kole jsme se utkali s lídrem tabulky Budislaví. Náš tým vypadá, že našel pevnější půdu pod nohama a začal opět makat ale i přes to byl favorit jasně daný. Síla soupeře se projevila hned od úvodu a bylo jasné, že nás nijak šetřit nebude. K vidění byl rychlý hokej s velkým množstvím šancí, ale větší převahou Budislavi. První dvě branky padli do naší sítě a tím určili vývoj utkání. Nám se podařilo snížit na 2:1, ale další branky padali zase do sítě naší. V dalším průběhu jsme si sice šance vytvářeli, ale brankáře se nám už překonat nepovedlo. Ještě 5 minut před koncem jsme drželi slušný výsledek 5:1, ale závěr jsme nezvládli a inkasovali další 3 kousky. Výsledek byl tedy 8:1 a nám nezbylo než Budislavi pogratulovat k vítězství. Další zápas hrajeme za 14 dní proti Štepánovu. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

favorit

(céca, 7. 2. 2013 17:08)

Poznaly jsme , že Budislav má tuto sezonu,opravdu kvalitní mužsvto.Nehrály jsme zle,ale náš dlouhodobý problém,proměnování brankových příležitostí,se s takovým soupeřem trestá.
Výsledek 8:1 je sice jednoznačný a dosti rozdílný,ale nebylo to na ledě až zase tak velké.Teď nás čeká v druhém kole další težký soupeř ze Štěpánova,tak pevně věřím v lepší hru,dobrý výsledek a spokojenost hráčů,ale i věrných fanoušků.
Ještě bych chtěl poslat pozdrav a přání vše nej k svátku,naší šéfredaktorce našich stránek.Tak vše nej....Verunko.
V sobotu večer na zimáku ve Skutči zdar.
Céca

Re: favorit

(werry, 12. 2. 2013 18:02)

dekuju ti mnohokrat Cecinku :-)