Jdi na obsah Jdi na menu
 


MALÉ FINÁLE

18. 3. 2012

 MALÉ FINÁLE

HC SOKOL Jenišovice x HC Štěpánov

 

        Na videích se bude usilovně pracovat, ale přesto buďte trpělivý, protože hned tak to nebude    

Dovolím si jen takové malé shrnutí sobotního zápasu. Bylo to drama až do konce. První dvě třetiny se Jenišovicím opravdu dařilo, byl to pohledný zápas. V naší bráně se objevil zase Fořtík a ukázal skvělé zákroky. Vypadalo to na jasné vítězství, 10 minut před koncem zápasu na tabuli svítil stav 4:1 pro nás. Štěpánov nám ovšem nenechal nic zadarmo a parádně vše zdramatizoval. Dvě minuty před koncem vedli 6:5. Naštěstí se kapitán týmu vzmužil a vyrovnal v samotném závěru a my se mohli těšit na nájezdy. Při nich nás Fořtík dvakrát podržel a na naší straně nekompromisně skórovali největší hvězdy týmu: Vojta a Leo.

Byl to skvělý zapas se vším všudy, kluci dokázali že si bednu zaslouží a hráli pohledný hokej..Sezónu tedy uzavřeli se vztyčenou hlavou a ukázali fanouškům, že když se chce tak to jde..

Jediný kiks zápasu je zranění srdcaře Cécy, který si odvezl 7 stehů..Pitrýsku přejeme brzké uzdavení..

Brzké uzdravení přejeme i Romanovi Šmejdovi, který neuváženě šel hrát se zraněným loktem a doufáme, že si ho neodrovnal úplně. I přes toto bolestivé zranění odehrál skvělý zápas a jeho obrana byla famózní. Svou letošní sezónu Roman ukončil důležitým a brilantním gólem z modré.

Samozřejmě velké díky patří opět fanouškům a to i na straně Štěpánova, všichni fandili prostě fantasticky. Také díky týmu HC Štěpánov za skvělý zápas a neodpustím si takovou malou poznámku, která při zápase zazněla. V sobotu jsme viděli fantastické finále ligy neregistrovaných Skuteč. V neděli o zlato totiž bojoval meziokres v podobě HC Budislav a HC Hostovice.

 

Za celou redakci Vám všem přeju krásné léto a v září opět naviděnou doufám že zase ve stějně skvělé partě  

a všem fanynkám, manželkám a přítelkyním: ,,Jupí, máme zase na půl roku klid!!!"

 

 

ochutnávka vítězný gól

 

 

 

sladké vítězství, Fořtík vychytal

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Konec sezony

(céca, 12. 4. 2012 17:17)

Tak snad se zdarem máme konec sezony a můžeme se teda chystat na kvalitní rozloučení s uplynulou sezonou.Díky za celou sezonu a doufám, že se v hojném počtu sejdeme v sobotu v Jenišovické hospodě a řádně vše zakončíme.
Tím bych chtěl také poděkovat redakci za super práci na stránkách po celou sezonu a v neposlední řadě i fanouškům za podporování na tribunách.
Těším se na Vás všechny v sobotu na rozlučce.
Zdar Céca

gratulace

(zdenda, 20. 3. 2012 20:48)

Ještě jednou gratulujeme k vytoužené bedně, i když k nejnižšímu stupínku, máte určitě motivaci na další sezonu, jak by jste na ni mohli ještě poskočit výš!

:o)

(Redy, 19. 3. 2012 11:48)

Přišli sme na stadion a první šok byl ten, že je snad poprvé v sezoně otevřený bufet ! Někdo si dal pivo, někdo horkou griotku a šlo se na to. Od začátku to vypadalo na celkem jasnou záležitost pro Jenišovice. Kluci hráli super, dokonce i Roman nastoupil a bylo to hned znát na výkonu obrany. Škoda zbytečných vyloučení, kterýma jste pomohli Štěpánovu se dostat do zápasu. Za vyrovnaného stavu těsně před koncem to vypadalo na nájezdy, ale najednou soupeř překvapil a vstřelil gol. Naštěstí se nám podařilo vyrovnat no a na ty zmiňované nájezdy opravdu došlo. V nich se asi projevila zkušenost střelců z Jenišovic a výborná forma GM Fořta, který zastrašil soupeře. Jejich dva exekutoři nájezdů k němu pomalu ani nedojeli s pukem a když už dojeli, tak se jim nepodařilo vystřelit. No zápas se vším všudy, i s výbornou diváckou kulisou. My se tam nahoře opravdu dobře bavili. Takže gratulace a Cécovi s Romanem přejeme brzké uzdravení! No do začátku další sezony se snad dají všichni dohromady, času na to je dost...