Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC SOKOL Jenišovice x HC Štěpánov

8. 1. 2012

 HC SOKOL Jenišovice x HC Štěpánov

 

 Příležitost oplatit Štěpánovu porážku z prvního kola jsme měli tuto sobotu. V kabině se nás nakonec sešlo třináct. Někteří léčící chřipky, ale i tak schopni nastoupit, protože naše marodka začíná být obsáhlejší (populární Popič léčí šrámy od motorové pily, Honzík zobe stále antibiotika, Bártík léčí rameno a David koleno poraněné z posledního zápasu). Naštěstí i tentokrát přijel vyztužit obranu Karel Novák, takže nám nic nebránilo se do soupeře pořádně zakousnout.

 Před vhazováním jsme si ještě připomněli katastrofální nástup do předchozího vzájemného zápasu a jde se na věc. Že tentokrát to bude jiný zápas, jsme naznačili hned v úvodu. Parádním pasem do jízdy mě našel právě Karel a tak se mi daří dát úvodní branku hned v prvním střídání. Brzké vedené nás uklidnilo a my předváděli parádní hru jak v útoku, tak v obraně. Druhou brankou se blýsknul Sajmon, který se před branku vrhnul doslova po hlavě a v pádu zavěsil. Za pár minut máme příležitost přesilové hry, kterou přetaví v další branku Roman Šmejda, když si sjede od modré před branku a tam nedá obraně soupeře šanci. To co se stalo ale potom, předčilo očekávání všech přítomných. Na steč se vydal dnes hrající v útoku jinak kovaný obránce Péťa ,, Astašíno ,, Stach! Počkal si na červené na přihrávku a řítil se sám na brankáře. Mezi kruhy zkušeně počkal na skulinku mezi betony a tvrdou ranou švihem upravil na 4:0! Mrzí mě, že zrovna tato branka není na videu, ale jako důkaz máme foto. Nám nezbývá nic jiného než poblahopřát a popřát další takové momenty. První třetina byla tedy parádně odmakaná a my se už těšili na druhou.

V té nás nejprve zabrzdil první úspěch Štěpánova, ale i tak se nám daří diktovat tempo a vývoj zápasu. Přichází totiž další přesilová hra, která končí skvostnou kombinací a kotoučem, který putuje po ose Milan Stach, J.Šrůt, já, Roman Šmejda a tečující Šáfa, v síti. Další v pořadí šestá branka padla po individuální akci Cecka, ten si sebral na vlastní modré puk, protáhl se jako lasička podél mantinelu a naservíroval ho Zdenovi číhajícímu před brankou. Ten se zachoval jako rutinér a nedal brankáři nejmenší šanci. Do konce třetiny přidám ještě sedmou branku po výborném pasu od Milana Stacha a o přestávce si tak můžeme užívat parádního vedení 7:1.

Poslední dějství jsme bohužel už odflákli a nechali Břízku napospas útočníkům v černém. Z naší strany stojí za zmínku pouze poslední osmá branka. Tu vstřelil dnes parádně hrající Jarda Šrůt po rychlém protiútoku. Je tu konec zápasu a my slavíme výhru 8:4, jak už jsem napsal, rozdíl mohl být větší, kdybychom konec totálně neodflákli. Do vyrovnané tabulky si tedy připisujeme další dva body a těšíme se na další zápas, který odehrajeme v neděli 15.1. v 18:30 proti Chlumětínu.

Na závěr musím ještě zmínit ,,malýho Fořta,, Zajdu, který vypomohl Řepníkům otočit zápas s Otradovem z 3:0 na 3:4! V tomto zápase byl oporou a pomohl chytit i trestné střílení! gratulujeme        

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ŠTĚPÁNOV

(céca, 13. 1. 2012 18:01)

No jak sleduji,tak ohlasy na videa,komentáře a celkově vše k poslednímu zápasu jsou prostě skvělé....
Je vidět , že se opět celé mužstvo dává dohromady a zvedá se ke skvělým výkonům.Jen tak dál pánové a celá redakce včetně fanoušků a musíme se snažit o minimálně stejný výsledek jako v lonské sezoně.Díky zdar Céca

ohlas na zapas

(Astasino, 12. 1. 2012 21:28)

Dekuji za pekny komentař ke golu že není zaznamenán na kameře je škoda nedá se nic dělat budu to muset zopakovat :):):):) připravte víc kamer:):) ale zpět k zápasu který byl skvělý ale bez tydle party která táhne za jeden provaz což je fantastický by to nešlo proto sem rád že sem součástí týhle party moc dík:):)

Re: ohlas na zapas

(LEO + WERRY, 12. 1. 2012 22:16)

My jsme samozřejmě taky rádi, že si součástí týhle party! A k tomu gólu, samozřejmě teď to budeme od tebe očekávat každý zápas. A Werun vzkazuje, že ji mrzí, že ten historický moment neviděla. Takže i kvůli tomu musíš skórovat zase! :)

Re: Re: ohlas na zapas

(Redy, 13. 1. 2012 12:39)

no to teda, co zápas to gol, aby se to mohlo zaznamenat :) jen tak dál, nemusí pršet,jen když kape... :)

Pohled z tribuny

(Bártík, 10. 1. 2012 23:33)

Pěkný zápas, zejména kombinace Lea a Jardy, která skončila brankou. Takhle by to mělo vypadat. Ale ten konec byl sakra vypuštěnej.....i když už nebylo o čem :-)
Jedeme, ať to dotáhneme co to půjde!!!

Super sobota

(Zajda, 10. 1. 2012 15:01)

Pěkně jse to vše vyvedlo , byla to good soboda , report nemá chybu i fans mě překvapují a jsem rád , ale pořád jse musím opakovat ještě není konec. Jinak je pravda , že to šlo všem , jen tak dál ale pozor na konce -)))))

:o)))

(Meggie, 9. 1. 2012 21:47)

Zdravím všechny !!!
Moc se mi líbí koment zápasu od Lea, video a ostatní
reakce fanoušků :o)
Brzy naviděnou a hlavně navyhranou !

štěpánov

(, 9. 1. 2012 21:22)

Skvělý komentář, skvělý video tyhle stránky Vám můžou závidět i perníkaři.
A koukám, že tu máte přidaný nový znak sokola, ten je taky super. tak vám přeju hodně úspěchu do dalších zápasů a velkou pochvalu pro redakci stránek.

Sobotní zážitek

(Fanynka, 9. 1. 2012 18:49)

Tento výkend venku za houby stál,
ani psa by nevyhnal.
Vstávat pěkně z gauče
a jedeme do Skutče.
Naši kluci Jenšováci,
budou mít dnes pěknou práci.
Když vzpomenu zpátky,
se Štěpánovem začátky.
V páté minutě jsme sotva dýchali,
už dvě minuty nedali.
Teť jste nám to ukázali,
že umíte hrát
a pěkné góly dát.

Děkuji za pěkný zážitek,už se na Vás moc těším
Vaše fanynka

Re: Sobotní zážitek

(Leo, 9. 1. 2012 20:00)

Tééda parádní básnička! :) Jsme rádi. že se zápas a předvedená hra líbila a budeme se snažit v tom pokračovat

Re: Re: Sobotní zážitek

(Redy, 9. 1. 2012 21:02)

Jj, super zápas, na předvedenou hru se dalo dívat, mnohem lepší nástup do zápasu než minule. Je potřeba se soustředit hned od první minuty. No co dodat ke komentáři a klipu, prostě 1* :o) A omlouvám se, že sem nezachytil ten historický okamžik na video, no musí stačit foto.

ohlas na zápas

(Jára , 9. 1. 2012 18:26)

V sobotu jsme se byli podívat na zápas se Štěpánovem, protože Leoš sliboval ,že musíte hrát jinak než ten smolnej minule. Taky to bylo od začátku znát, neboť jste předvedli opět pěknou kolektivní hru a je jedno kdo ten gól dává.I na videu jsou vidět pohledné akce zakončené gólem. Měli jsme k dispozici dvě kamery, ale bohužel se nám fantastický brejk a střelu Astašína nepodařilo zachytit. Ale na té fotce je puk pěkně vidět u levé brankářovi tyčky. Škoda té poslední třetiny kterou jste vypustily a obranu i Břízku nechali samotné.Štěpánov je několikrát přečíslil a zápas zkorigoval. Ale i tak to nemění nic na tom , že máte další body do tabulky.Jen tak dál.....