Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC SOKOL Jenišovice x HC Řepníky

31. 1. 2012

HC ŘEPNÍKY x HC SOKOL JENIŠOVICE

 Po smolně prohraném zápase s Ostrovem nás v sobotu čekal reparát proti Řepníkům. V kabině jsme se sešli už hodinu před zápasem a s GM probrali taktický plán pro zbytek sezóny. Po válečné poradě jsme na sebe hodili chrániče a šli na led.

 Hned od úvodních minut bylo zřejmé, že soupeř je na nás dobře připraven a nebude to nic lehkého, nicméně větším tlakem jsme se prezentovali my. Naše úsilí bylo poměrně záhy odměněno úvodní brankou, která nás uklidnila a posílila naše sebevědomí. Hned v následném střídání přidal druhou branku Pavel Novotný. Za dalších pár minut bylo už zcela rozhodnuto. Na tabuli svítilo skóre 6:0 a soupeř na zázračný obrat nevypadal. Za zmínku stojí dvě parádní akce na obou koncích kluziště! Jako prvního musím připomenout populárního Popiče, který se i tentokrát rval jako lev. Vrcholem jeho snažení byla trefa, při které doslova vykoupal bezmocného gólmana hostí a zavěsil do odkryté branky.

Jako druhý se blýskl GM Fořt Zajda, který nastoupil na postu brankáře. Ten dokázal v klíčový moment zažehnat zmatek v obrané fázi a skluzem zneškodnil stoprocentní příležitost soupeřova útočníka. I tyto okamžiky dokazovali převahu hráčů v červeném a o vítězi už nebylo pochyb. Zápas jsme odehráli poměrně s přehledem a až na mírnější výpadek ke konci druhé třetiny jsme diktovali tempo hry my. Škoda jen, že jsme nakonec inkasovali tři branky, protože Zajda by si nulu rozhodně zasloužil.

Také musím pochválit soupeře, že i za rozhodnutého stavu bojoval dál o každý centimetr ledu a nic nevzdal. Svoji bojovnost vyjádřil i vstřelenou brankou v oslabení 5ti proti 3, kdy jsme totálně vyhořeli. Tato chyba nás naštěstí dlouho mrzet nemusela a my si tak vychutnali konečné vítězství 9:3. Závěrem chci říct, že jsme konečně předvedli týmový výkon a naším přáním je se takovouto hrou prezentovat i nadále. Hned příští týden nás čeká ostrá prověrka s Budislaví. Nesmíme také zapomenout poděkovat fanklubu, který nás perfektně podpořil. V sobotu se těšíme a doufáme že nás opět tak hlasitě povzbudí.     

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Parádní neděle

(Fanynka, 1. 2. 2012 17:40)

Díky kluci Jenšováci,
odvedli jste pěknou práci.
Roztleskávačky mávaly,
Vy jste góly dávali.
V sobotu budem mávat jako ďas,
góly necháme na Vás.
Nám to pěkně uteklo
i když kafe za 20ku
z automatu neteklo.

Re: Parádní neděle

(Werry, 1. 2. 2012 17:44)

to je proste super :-) jestli si vubec takovou chvalu zaslouzi :-)

Re: Parádní neděle

(céca, 1. 2. 2012 19:39)

Tak to se moc hezky poslouchá a vědět ,že máme takovou skvělou fanynku,která ještě k tomu umí takové pěkné básníčky je super.Je další věc, kterou nám ostatní kluby mohou jen a jen závidět.
Díky moc,zdraví Céca

Re: Parádní neděle

(Leo, 1. 2. 2012 20:32)

No tééda parádní básnička :) a s tím kafem mě to mrzí, budeme tam muset poslat Cécu ať ho zajistí :) to je takový organizér!

Re: Re: Parádní neděle

(Redy, 2. 2. 2012 14:13)

jo, to kafe bylo velký minus, hlavně že si kantýnskej jezdí na ledě :o)))

Bártík

(céca, 31. 1. 2012 20:08)

Nazdar Bártíku,
mohli bychom trochu pokročit v naší minisoutěži.!
Jsem sice na řadě, ale musíme zabrat oba dva, tak jsem na Tebe zvědav , co v sobotu ukážeš KÁMO...........

Re: Bártík

(Leo, 31. 1. 2012 20:11)

Je pravda, že už byste nějaký ten gól dát mohli! Kolik jich má už třeba Zdenda? Verča vám vzkazuje, že i ona by už měla víc :) Né to nemění nic na tom, že hrajete parádně chlapci naši

Re: Re: Bártík

(Bártík, 1. 2. 2012 6:48)

No jo no, nějako to letos nejde. Jsme prostě s Cécou sváteční střelci :-). Ale pozor !!! ZDENO CHÁRA VÁLCUJE I CELOU ŘADU DALŠÍCH HRÁČŮ.
Jinak to v neděli nebylo špatný, ale na Budislav budeme muset ještě trochu přidat.

Sportu zdar.

Re: Re: Re: Bártík

(Leo, 1. 2. 2012 12:43)

Nesmíme hrát tak nervózně a ustrašeně jako ty předchozí společné zápasy. Těžko se hraje když po 5ti minutách 3:0 prohráváš.. viz. Budislav finále, 1.kolo a 1.kolo se Štěpánovem. Chce to v klidu začít a pak se uvidí. Nicméně už do toho nejdeme jako favorit a to by mohlo hrát pro nás. Další věc je, jak se sejdou.. Na skulls hráli v sedmi lidech!!! a hráli 5:5! Takže se necháme překvapit a uvidíme. Už se moc těšim :)

výkon

(popič, 1. 2. 2012 11:15)

Čau, tak i já musím přispět svoji troškou do mlýna. Zápas se mi velice líbil, nálada byla skvělá, prostě se mi pěkně hrálo. Chválím celý tým za bojovnost, odhodlanost a věřím, že Budislav utrží pořádnou porážku.
Jinak chválím též redakci, za kvalitní video a odlechčený popis zápasu.
Fakt SUPER a ještě jednou díkes :-)
PS: V sobotu večer by nebylo špatné někam zajít, co třeba hospoda v Jenišovicích????

Re: výkon

(Leo, 1. 2. 2012 12:38)

Jsem rád, že to všichni vidíme stejně a konečně je to zase sranda. Jen doufám a přeju si, aby nám to vydrželo i nadále. Rozhodně jsme na dobré cestě

:o)

(Redy, 1. 2. 2012 7:50)

Jj, máte pravdu, v sobotu to až na vypuštěný konec druhé třetiny bylo dobrý. Hlavně GM podal vynikající výkon v brance! V neděli to bude určitě mnohem těžší zápas, ale pokud ho odehrajete stejně dobře, šance tam určitě je. Jestli mi to vyjde, přijedu se určitě podívat.
Jinak opět chválím video i komentář ze zápasu, ostatní kluby mohou jen závidět, i extraligový!

Dobrý zápas

(Jára, 31. 1. 2012 18:30)

Byl jsem na zápase, kde byl opět viděn kolektivní přístup k hokeji. Útočníci si najížděli,puky dostávaly a obrana je z druhé vlny dobře doplňovala.Byl viděn dobrý přístup všech i výborný výkon GM fořta Zajdy. Jsem rád, že jste si to v kabině i v hlavách srovnaly a hrajte dál dobrý hokej pro radost Vaši i naši.
Jen tak dál. Teď to v sobotu nebude lehké, ale hrajte dál Váš hokej a bude to dobrý. Ještě musím nakonec pochválit Wery za video a Leoše za komentář. V sobotu nashle.

Re: Dobrý zápas

(Leo, 31. 1. 2012 19:14)

jojo v sobotu to bude o poznání lepší soupeř, ale mákneme a yýsledek se třeba dostaví :)

Re: Re: Dobrý zápas

(céca, 31. 1. 2012 19:57)

výsledek nebude až tak důležitý,ale spíše když odehrajeme opravdu kvalitní hokej a třeba nevyhrajeme,přesto je důležité se nestydět za předvedený výkon,i když nebude zrovna vítězný....
Důležitý bude kladný pocit ze hry a skvělá nálada v kabině.
Mohli bychom po dlouhé době zajít společně na pivko--!!!
Zdar Céca

Super

(céca, 31. 1. 2012 15:36)

Takže by dnes opět po dlouhé době první..!!!
Komentář skvěle napsaný,video super,fanklub nejlepší a zvedající se forma je nadšením...
Je potřeba hlavně pochválit GM malého fořta,který byl po celý zápas oporou a přeji mu, at mu taková famozní forma vydrží až do playoff.
Po shlédnutí videa a jeho závěru si musím všimnout, že na poděkování všem fanouškům nechodíme opravdu všichni a to se lonskou sezonu moc NESTÁVALO...
Vypadá to, že na tom bychom jako parta měli zapracovat.
Jinak vše snad o.k. a těšíme se na trenink a sobotní odvetu s mistrem ligy.
Zdar Céca