Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC SOKOL Jenišovice x HC Proseč

12. 2. 2012

HC SOKOL Jenišovice x HC Proseč

 

V sobotu jsme v té největší zimě přežili zápas s Prosečí. Proti minulému těžkému boji s Budislaví, to měla být příjemná procházka a snadné body. Jenže to bychom nebyly my…

 Po velmi vlahém začátku dostáváme totiž první branku my a úsměvy nám zmrzly ještě víc. Na překvapivé vedení soupeře se nám těžko hledala odpověď a můžeme děkovat Sajmonovi, který nebojácným průnikem srovnal stav do konce třetiny. O přestávce jsme se trošku srovnali a řekli si, že by bylo fajn navázat na zápas předchozí. Jenže řeči je věc jedna a hra na ledě věc druhá.

 Pár hokejových akcí je už sice k vidění, ale žádná hitparáda se nekoná. Vedení si ale nakonec vybojujeme. Po trefě Dana, druhé Sajmonově a mé vedeme 4:1. Před koncem zápasu vypukla opět honba za gólem a to nemohlo skončit jinak než pohromou 4:2.

 Alespoň parádní tečku za tímto zmrzlým zápasem udělal Bártík a Honzík, kteří dokázali vstřelit v jednom střídání po jedné brance a dali tak výsledku finální podobu 6:2. Zápas je tedy za námi a my si pořádně oddechli. Stejná úleva je patrná i z na kost promrzlých fanoušků, kterých si tuto zimu s námi protrpělo dost a za to jim patří náš obdiv. Příště to bude snad lepší. 

Omlouváme se  za zpoždění komentáře, ale asi jsme také zamrzli při psaní a vkládání na stránky :-) Každopádně se moc těšíme na komentář od Jarouška, který nás nedočkavě bombardoval kvuli tomuto článku :-) mějte se a v sobotu přeju skvělou formu :-)

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pardubice - Třinec

(Jára, 21. 2. 2012 21:39)

Leo, díval ses na hokej,co tomu říkáš, Zajda by mohl nahradit Růžičku!!!!

Re: Pardubice - Třinec

(Leo, 21. 2. 2012 21:43)

tojo ten gól z rohu... ať jdou do háje a to ten třinec nic nehrál! To jsem zvědavej co chtějí hrát v play off

Re: Re: Pardubice - Třinec

(Redy, 23. 2. 2012 12:21)

to pustili, Slavka tak definitivně pujde hrat o sestup a Trinec ma jisty PO

Proseč

(Jára, 21. 2. 2012 20:45)

K zápasu jste přistoupili tak, aby jste získali potřebné body. Pár akcí bylo pěkných viz video, ale spousta neproměněných šancí, které by se proměnit měly. Také si myslím, že ta zima která byla i na zimáku hodně zápas ovlivnila. Když seš na střídačce spocenej, ztuhneš a potom se ani nemůžeš rozhýbat. Korunu tomu dal ještě kantýnskej který měl zavřeno.Z automatu vypadla jen kostka ledu místo pití a teplé nápoje nefungovaly vůbec.Doufáme , že teď v sobotu sehrajete lepší zápas /výsledek by mohl i takle zůstat/ Když ne kantýna tak aspoň automat už fungovat bude. Takže se všichni dobře připravte na sobotu.

Re: Proseč

(Leo, 21. 2. 2012 20:51)

Je pravda že zápas za moc nestál, ale na zimu všechno házet nemůžeme. Taky doufám, že v sobotu opět zaberem a bude na co koukat. Jinak čtveřice do play off je jasná. Ale kdo s kým se utká to bude jasné asi až po posledním kole! Což je super a zápasy budou mít náboj až do konce!

:o)

(Redy, 21. 2. 2012 11:09)

No opět pěkný, spousta šancí, aspoň dle videa. Ani to nevypadá, že by tam byla taková zima, krásně tam svítí sluníčko. Teď ste si pěkně odpočnuli a nabrali síly na závěrečná kola. Tak ať získáte co nejvíce bodů a ve finále se pak uvidí... :o)

Proseč

(céca, 15. 2. 2012 4:35)

Myslím si , že horko těžko se budou hodnotit další zápasy po Budislavi.Zápas s nimi se nám prostě vydařil po všech stránkách.Proto i možná pocity ze sice vítězného utkání proti Proseči nebudou až tak dobré,ale to jsme prostě mi.Když to není silný soupeř,kterého se obáváme , tak hrajeme stejnou hru a s hokejem to nemá příliš moc společného.
Teď nás čekají dva silnější soupeři a k tomu se ještě může změnit pořadí do playoff , takže je o co hrát.Hlavy vzhůru chlapci, fanoušci snad vydrží ty mrazy a budou se těšit na lepší zápasy.
Rád bych ještě pogratuloval Bártíkovi , ke třetí vstřelené brance v sezoně a tím i jasné vedení v naší minisoutěži a v neposlední řadě pochválit výkony GM fořta v brance a sajmona.
Užijte si víkend bez hokeje a ve čtvrtek na treninku.
Zdar Céca

zima...

(Werry, 12. 2. 2012 22:31)

Bohužel se potvrdilo, že moc chvály škodí..tento zápas byl ohromným zklamáním..Jasně, výhra je v kapse a k tomu moc gratuluju, ale hokej byl naprosto nekoukatelný a nudný..Byla sem poučena, že v takové zimě se nedá hrát, ale my se v takové zimě na vás musíme koukat.. No a popravdě při excelentním zápasu s Budislaví o moc větší teplo nebylo a jak to šlo.. Můj osobní názor je, že ste se opět přizpůsobili hře protihráče, jako už kolikrát..a proto to tak vypadalo.. Vim že dostanu doma vynadáno a že příští zápas už budu super, protože budete mít Hlinsko, který je skvělý..Ale musim napsat svuj názor protože pro mě a spoustu dalších to byla hodina oa půl utrpení a ztraceného času...

Každopádně musím zmínit Zajdu, protože to je opravdu formát a velikán vašeho týmu..Zajdo, byl si super a klobouk dolů..A taky Sajmon, perfektní výkon..a zbytek, sami víte, jak ste hráli..tak čiao a doufejme že se do příště oteplý, aby nemohly být další výmluvy :-)

Re: zima...

(Zajda, 14. 2. 2012 8:36)

Já jen musím napsat , že jsi myslím že až taková hruza to nebylo a ovšem někdy to nebylo to pravé , ale my tak hrajem rádi jse přispusobíme hře soupeře. To je naše velká devíza ,ale na druhou stranu kluci dřeli a ten konec to potvrdil. Jinak všem fandum děkuji a přeji jsi , že dorazíte zase.

P.S. : stou chvalou na mě bych to nepřeháněl -))