Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC SOKOL Jenišovice x HC Hostovice

27. 2. 2012

HC SOKOL Jenišovice x HC Hostovice

 

V sobotu jsme s Hostovicemi odehráli náš předposlední zápas základní části. Letmý pohled do tabulky nám objasnil fakt, že je vše velmi zamotané a rozhodně nepůjde o nic lehkého. Škoda že na takovýto zápas jsme se opět nesešli v té nejsilnější variantě, ale i tak jsme byli odhodláni podat na ledě maximum.

Úvod utkání nabídl vyrovnanou a opatrnou hru, nicméně šance byly k vidění na obou stranách. První branku střetnutí nakonec vstřelili Hostovice a to z přesilové hry. Na tuto trefu jsme se snažili co nejrychleji odpovědět, ale veškeré pokusy končily buď mimo, nebo v náručí gólmana.

Po první přestávce se to bohužel zlomilo a nám se začalo nedařit.. Hned v úvodu dostáváme dvě branky. Zápas se zdál být rozhodnutý. Naši první branku vstřelil střelou švihem Honzík a snížil tak na 3:1. Jenže kdo čekal, že se zvedneme, ten se zmýlil. I nadále kupíme jednu chybu za druhou a soupeř toho dokáže využít. Po dvou třetinách na tabuli svítí 5:1 a my jsme zralí na ručník. O pauze jsme si důrazně řekli, že takhle by to dál nešlo a možná i proto se nakonec ještě malinké drama událo.

Hned v úvodu totiž parádní ranou snížil Roman a hned v zápětí po výborné akci celého útoku Vojta. Stav v páté minutě byl tedy 5:3 a v následujících střídáních byla další branka nadosah! Bohužel zápas jsme si prohráli sami. Po další školácké chybě totiž inkasujeme a je po zápase. V závěru utkání jsme stihli ještě další dvě hrubky a Hostovickým to tam prostě padalo. Je tu konec a my musíme skousnout prohru 8:3.

V tomto zápase jsme dobře sehráli pouze první a úvod třetí třetiny. Zbytek se nám nepovedl a katastrofálními chybami jsme si zápas prohráli sami. Příští týden nás čeká poslední zápas základní části proti Hlinsku. Soupeře do play off nám ale určí zápas Hostovic se Štěpánovem v neděli.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hostovice

(Jára, 1. 3. 2012 21:53)

Tento zápas nebyl z těch povedených. I když skóre vypadá jednoznačně , na ledě to tak nebylo. Ale na to teď musíte rychle zapomenout a začít hrát zase důsledněji a obětavě, chcete-li se dostat dále. V obraně úplně chyběla přihrávka na najíždějící útočníky i když času na to bylo dost. Nemá význam to jen nějak napálit, ale udělat si pár kroků a přesněji přihrát. Doufám ,že jste se z prohry poučily a sehrajete teď lepší zápasy. Myslím , že tato sezóna nebyla špatná. I když jste prohrály, postoupili jste mezi poslední čtyři a to je úspěch. Nyní to můžete ještě vylepšit. Držíme palce ať to vyjde.
V sobotu nashle !!!

Re: Hostovice

(sajmomn, 2. 3. 2012 3:18)

presne tak, posoupili jsme mezi nejlepsi ctyri a uz ted je sezona uspesna!!!!!!!!takze v klidu, stejne vim ze FINALE hrat budem:)

...

(sajmon, 29. 2. 2012 20:19)

zapas nemuzu hodnotit kdyz jsem nebyl, ale prohra nic neznamena...vsechno se podrizuje az play-off, kde nas nikdo neporazi.....jinak zitra na trenink budu, ale budu hrat za chocen jo, je jich totiz jen osm nebo devet tak jsem jim to slibil. na play-off mam terminy volny, ale ted v sobotu na hlinsko nevim- pac jsem v praci- ale zkusim to...jinak pri pohledu na tabulku uz 4 byt nemuzem ne?

Re: ...

(Leo, 29. 2. 2012 21:25)

můžeme být 4. když prohrajeme a Hostovice se štěpánovem remizují. Ale mi letos už snad prohráli naposledy :)

Re: ...

(céca, 1. 3. 2012 16:23)

Je dobře,že chceš pomoci druhému týmu za který nastupuješ,ale i když vlastně budeš na treninku tak do docházky Ti bohužel musím napsat mínus....Zdar Céca

jojo

(Zajda, 29. 2. 2012 12:08)

Asi je to monotolní furt něco opakovat,ale zase jse stalo co jse občas unás opakuje. Hokej to nebyl špatný , ale jak píše Ceca furt ty samé chybky , no co jse dá dělat ještě to nezkončilo tak jsi myslím , že by nás to mělo poučit doufám .
Ted v sobotu jse dozvíme rozlosování na play off tak už jse těším mějtese.

P.S. i já jsem byl hroznej bohužel -)))))

Hostovice

(céca, 27. 2. 2012 21:48)

Na otázku,kde se stala chyba,tak to si budeme muset najít v našich hlavách......dostat osm branek není tak hrozné,jako to ,že se vše stalo z našich školáckých chybach.
jediná přihrávka nejde na naše hole,ale přesně na soupeřovu,jdyž se máme zajímat o hráče a ne o puk,tak děláme vše právě naopak...a další chyby se už jen hromadili a samozřejmě to potřebné štěstí,které nám chybělo při obratu za stavu 5:3....Vůbec jsme mu nešli naproti a to bylo tou poslední chybou.
Opět jediným z nás kdo si zaslouží pochvalu byl Roman Šmejdu,který dřel a snažil se po celý zápas.
Mějte se ,zdar Céca