Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC SOKOL Jenišovice x HC Chlumětín

17. 1. 2012

 HC SOKOL Jenišovice x HC Chlumětín

 Dalším zápasem druhého kola pokračovala v sobotu liga neregistrovaných ve Skutči. Soupeřem nám byla parta z Chlumětína. První letošní zápas jsme vyhráli poměrně hladce 7:1, takže i nyní jsme chtěli plně bodovat. Úvod utkání se povedl, podařilo se nám dostat do tempa. Soupeř na to reagoval řadou vyloučených, což byla voda na náš mlýn. Uklidnění v podobě první branky zařídil jako správný kapitán Pavel, když v přesilovce tečuje parádní Romanovu střelu od modré. Náš tlak ovšem pokračoval dál a druhá branka padla po parádní akci Vojty, který doufejme konečně našel střeleckou pohodu. Po této trefě se osmělil také soupeř a počastoval Břízku hned několika nebezpečnými ranami Ten nás však podržel. Branka padla tedy na druhé straně. Na 3:0 se mi daří zužitkovat parádní pas za obranu. Do přestávky ještě zbývá nějaká ta minutka, kotouč si bere opět Vojta a po svižné střele završuje parádní první třetinu na 4:0. Zápas se zdá být rozhodnutý a na soupeři není znát větší odpor.

Ve třetině druhé se hra však vyrovnala a začalo se hrát nahoru dolu, což nám v danou chvíli moc nevyhovovalo. Břízka tak musel opět vytáhnout několik parádních zákroků. Brankář Chlumětína si tak bravurně nevedl. Po jedné z šancí zůstal kotouč chvilku nekrytý a Laco naši střídačku rozjásal popáté. Od této branky se bohužel opět dostavilo jakési sebeuspokojení a dobrá hra se z našich holí pomalu vytrácela, což nemohlo samozřejmě mít jiný výsledek, nežli puk v naší síti. Smolnou branku jsme si skoro dali sami. Tak nakonec i končí třetina druhá.

Do dějství posledního jsme si vše řekli a uklidnili se. Ve hře to však bylo něco jiného a my tak dál plácali rybník na ledě, který ho i svojí kvalitou dosti připomínal. Branky ještě padli dvě a to na každé straně po jedné, ale to už bylo vše. Do konce zápasu se už mnoho nestalo, nám to nešlo a soupeř nemohl. Výsledkem je tedy výhra 6:2. Co napsat závěrem? Úvod se nám povedl a po trefách druhé lajny bylo hotovo. Závěr jsme už jen dohráli.

Příští zápas máme v sobotu, původní parádní termín je prý ale přesunut a my si tak budeme muset na hokej po delší době pěkně přivstat. Derby s Ostrovem odehrajeme v 7:45.   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:o)

(Redy, 19. 1. 2012 21:32)

No tak super, další body do vyrovnané tabulky. Jsem zvědav na Ostrov, už se těším :o) Zápas to byl asi pohodovej, už jen podle toho klipu a dobré hudby. Nevíte kdo to zpívá? Tak zatím se mějte fajn a o víkendu čauky R+K+M

Re: :o)

(Leo, 19. 1. 2012 22:16)

Taky se těším, jen ten čas je strašnej.. v 7:45.
ta písnička je Nickelback - When We Stand Together

Ostrov

(céca, 18. 1. 2012 15:41)

Další vyhraný zápas za námi , a derby před námi.Doufejme ,že redakce bude moci napsat další skvělí článek po derby a to svítězným koncem pro nás.Zdarec Céca