Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Řepníky x HC SOKOL Jenišovice

4. 1. 2012

HC ŘEPNÍKY x HC SOKOL JENIŠOVICE

 K prvnímu novoročnímu zápasu, hraném netradičně v pondělí, jsme se sešli v parádním počtu i s navrátilcem do sestavy Karlem Novákem. I přesto jsme byli nuceni udělat jednu zásadní změnu a to na postu brankáře. Břízku zaskočil GM "malej Fořt " Zajda.

Posilněni minulou výhrou se tedy pouštíme do utkání. Úvod se odehrává v poměrně solidním tempu a první zákroky si oba dva brankáři připisují záhy. Klid na naše hole přinesl první brankou Sajmon a odstartoval tak útočné hody. Na další branky a pohledné akce jsme tedy dlouho nečekali, a když k tomu přidáme někdy až neuvěřitelné zákroky Zajdy, není o vítězi pochyb.

 Jak běžel čas byl rozdíl mezi námi a soupeřem markantnější a nebýt nuceného dřívějšího ukončení, na světelné tabuli by nesvítil stav pouze 11:3. V utkání bylo vidět i mnoho pohledných akcí, zákroků i branek a proto věřím, že se všem, kteří přišli fandit, líbil. Černou kaňkou zápasu tak byl pouze nesmyslný faul v závěru na Davida Jonáše. Ten po tomto zákroku odkulhal s poraněným kolenem. Druhým smolařem byl Milan Bárta, který zase nedohrál kvůli poranění ramene. Doufám, že se kluci dají brzy do kupy a my tak budeme moci dál hrát jako celý tým.

Příští zápas hrajeme hned v sobotu a za soupeře máme podruhé v krátké době Štěpánov, se kterým jsme první měření sil 3:2 prohráli. Přijďte nás tedy v 16:15 povzbudit, hrát se bude pravděpodobně o třetí místo v tabulce!       

 

     

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Řepníky

(céca, 5. 1. 2012 17:13)

Jak jsem již po zápase psal Ládovi (malej fořt),byl to jeho zápas.Po tak dlouhé době a když k tomu není zrovna dobrá atmosféra i předváděná hra to byl právě on ,kdo dokázal skvělými zákroky hned od začátku držet tým nad vodou.
Samozřejmě bylo dál znát navrácení Karla do obrany,kdy přinesl klid a kvalitní rozehrávku.Škoda,že konec vypustil a víc útočil než bránil.......To jsou ,ale chyby mladejch pásků....Jinak super zápas,dobré video a poděkvání všem .
Zdar Céca

:o)

(Redy, 5. 1. 2012 16:21)

Super,jan tak dál! Příští zápas bude důležitej, tak snad to dobře dopadne. Asi se přijedu podívat. Video opět dokonalý! :o)

Ach ten Fořt

(Zajda, 5. 1. 2012 14:51)

Za vše co tu je napsáno děkuji , zápas jse povedl tímto bych chtěl taky poukazat na pěkný zápas s Otradovem . Na tuto vlnu jsme čekali ted jen tak dál, vydržet a vše jse bude dařit, ale tato hra by chtěla tvořit i nadále a hrajme dále.Tak lidíčky bylo to super děkuji.
Redakce i video to je prostě super.
Jo a za toho Fořta taky -))))

perfektní video

(Werry, 4. 1. 2012 22:22)

tak takhle jsem se teda dlouho nepobavila (když pominu Silvestr:-) to video je fakt skvělý, umírám smíchy a tímto děkuju Péťovi Stachovi zato, že je udělal..Samozřejmě před tím, než musel naskočit na led..tam mu to jde přece jenom o trošku líp než s naším foťákem :-) Ale super je video o přestávce mezi třetinama, jsem uplně v šoku, že brankář vám nenadává :-) Každopádně všem taky přeju šťastný nový rok, mějte se báječně a ať letos stojíte opět na jedné z pomyslných vítězných beden LN SKuteč