Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Proseč x HC SOKOL Jenišovice

28. 11. 2011

 

HC SOKOL Jenišovice x HC Proseč

 

Po měsíční pauze jsme si konečně zahráli ostrý zápas. Soupeřem nám byla Proseč. Papírové předpoklady hovořily jasně v náš prospěch, ale zápasová pauza byla opravdu dlouhá, a proto jsme nechtěli nic podcenit.

 Začátek utkání nabídl řadu nepřesností a mnoho šancí na obou stranách. První využitou evidujeme nakonec my a ujímáme se tak vedení. Za pár minut se Proseči daří srovnat, když zakončí přečíslení 2 na 1. V následném střídání opět zabereme a vedení si bereme zpět. Od této chvíle přebíráme pomyslné otěže zápasu a jdeme si za vítězstvím.

Soupeři se daří vstřelit druhou branku až ve druhé třetině, v tu dobu už ale na naší straně svítí šestka. Další gól už neinkasujeme a naopak vstřelíme ještě čtyři. Zaokrouhlujeme tak konečné skóre na 10:2.

Když celý zápas shrnu, nenabídl žádné drama a o tom kdo bude brát body, bylo jasno už po první třetině. Ta nabídla z naší strany plno nepřesných přihrávek. Druhá třetina byla jasně naše a bylo v ní vidět mnoho pohledných akcí. Ve třetí jsme to už dohráli a než kombinace byla vidět spíš honba všech za dalšími góly a špatné střídání. Toho se musíme do dalšího zápasu vyvarovat, poněvadž Hlinsko, které nás čeká, tyto chyby bude tvrdě trestat.

 Příští zápas nás čeká opět v sobotu 3.12.2011 ve 13:45 proti již zmíněnému Hlinsku.

Díky patří Járovi, který videa natočil a samozřejmě Leovi, který je sestříhal

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

proseč

(popič, 30. 11. 2011 8:54)

Nazdar, musím říci, že zápas s Prosečí nebyl tak hrozný, jak píše céca. Jasně byla zde řada nepřesností a chyb, ale na druhou stranu, ještě jsem nehrál zápas, kde bychom hráli bez chyb. Z chyb padají góly to je jasné. Co se týče střídání, to bylo horší, ale spíše bych chtěl napsat, že každý si chtěl zahrát a proto si hlídal čas :-)
PS: Jinak mužstvo Řepnik porazilo Štěpánov, takže možná nový černý kůň souteže.

Proseč

(céca, 28. 11. 2011 17:12)

I bez komentáře z redakce musím napsat,že s takovým výkonem jaký byl proti Proseči,ani nemusíme nastupovat na led.Hodně se přizpůsobíme hře soupeře,ale tohle bylo prostě hrozný z naší strany.Snad Hlinsko bude předvádět pěkný hokej a mi se tento zápas zase přizpůsobíme a bude se radost dívat zase na led.Pěkný den přeje Céca