Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Hostovice x HC SOKOL Jenišovice

18. 12. 2011

HC HOSTOVICE x HC SOKOL JENIŠOVICE

 V osmém ligovém kole nás čekal zápas proti mladému týmu z Hostovic. Utkání se odehrálo krátce před polednem, což byla příjemná změna, oproti minulému rannímu trápení. Po úvodní krátké poradě se pouštíme do zápasu koncentrovaně a odhodláni napravit minulé zaváhání. Nutno podotknout že i soupeř je připraven do zápasu dát vše.

 První vážnější situace je před naší brankou, tu naštěstí s přehledem Péťa kryje. Na druhé straně si připravujeme odpověď i my a hned ji využíváme! Svižný pas od mantinelu tečuje parádně Laco a dostává nás do vedení. Odpověď Hostovic byla ovšem rychlá a po individuální akci vyrovnávají. To bohužel do konce třetiny nebylo ze strany soupeře vše. Po další naší nedůslednosti si projel obránce až do pásma a přes hokejku načapal Břízku 2:1.

Druhá třetina nabídla vyrovnanou partii a šance na obou stranách. Nicméně soupeř měl přeci jenom trošku na vrh. Všechny pokusy Břízka bezpečně kryje. Udeřilo tedy opět na druhé straně. Do pásma si najel Honzík a nenápadně si projel až před branku, kde táhlou kličkou vyrovnal 2:2. Ve druhé přestávce jsme hýřili tedy optimismem a pokukovali po bodech. Stále jsme si ale připomínali, že musíme hlídat zadní vrátka.

Poslední dějství začalo opět svižně a šance se střídali na obou stranách. Bohužel v moment kdy si myslím, že jsme měli trošku více ze hry, přichází chyba. Po závaru soupeř vyhodil kotouč středem kluziště, tam si ho sebral útočník a pod padajícím Břízkou zasunul do branky. Na opětovné vyrovnání jsme měli něco kolem osmi minut. Hned v dalším střídání si vypracujeme šanci, bohužel ani mě, ani Danovi dnes není branka přána. Definitivní konečnou si opět vystavíme sami. Mou parádní přihrávku si zpracoval kapitán Hostovic a od modré nedal Břízkovi šanci… Poslední kdo se vrhl do útoku, byl dnes opět dobře hrající Sajmon. Bohužel ani jemu nebylo přáno a kotouč mu v poslední chvíli sjíždí z hole.

 Je tu konec a nám tak nezbývá opět pogratulovat soupeři, který zaslouženě vyhrál 4:2. Na druhou stranu je potřeba říct, že první polovina zápasu byla z naší strany odehraná poctivě. Bohužel vepředu nám to prostě nepadá. Příštím zápasem ukončíme první půlku soutěže, soupeřem nám budou Řepníky, čas zatím nevíme.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hostovice

(Leo, 18. 12. 2011 21:49)

Dnešní zápas opět smolný.. Nedá se nic dělat než se oklepat a jít dál. V diskuzi je jinak zajímavý článek k tomuto zápasu.

Re: Hostovice

(Leo, 18. 12. 2011 21:50)

http://www.hcjenisovice.estranky.cz/clanky/diskuze.html

Re: Re: Hostovice

(Redy, 19. 12. 2011 0:07)

no k tomu neni asi co dodat. Proste priste to musi byt lepsi a hlavne v klidu!!!

musíte se oklepat..

(Werry, 18. 12. 2011 22:02)

Dnešní zápas nebyl tak tragický, tak je docela škoda, že po něm vypukla (podle mě naprosto nesmyslná) hádka..Jasně, chyby ste dělali, ale nebylo to tak hrozný, jako proti Štěpánovu..první třetina byla dobrá, útočníci se vraceli..pak ste ovšem zapomměli na to, co se řeklo v kabině a každý si začal hrát svou hru..Poučte se ze svých chyb, každý ste nějaké dělal a pak až začněte poučovat ostatní. Křikem se nic nevyřeší..Nesmíte zapomenout, že důvod, proč to hrajete je zábava..Vim, že se to lehko řekne, ale bavte se tím hokejem i když prohráváte..pochvalte se za pěknou akci a neřvěte na sebe pořád jak v mateřské školce..a to, že přijedete domů ke svý drahým polovičkam nabručený, to jim taky poslední předvánoční víkend vůbec nezpříjemní.. Tomu věřte.. takže příští týden s chutí do toho a jelikož tam Leo nebude, moc se těším, že někdo z vás napíše komentář za něj, abyste si to taky zkusili, že to není sranda..Moc se na něj těším a až nám přiletí do mailu, hned ho tu zveřejním..Doufám, že proti Řepníkům vyhrajete a především, že si tu hru užijete, ať to dopadne jakkoliv..

Krásný svátky a bohatýho Ježíška Vám přeje Verča