Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Budislav x HC SOKOL Jenišovice

6. 11. 2011

 HC SOKOL Jenišovice x HC Budislav

 

V sobotu jsme odehráli přeložené utkání s Budislaví. V prořídlé sestavě jsme toužili odčinit nepovedené finále a uhrát další vítězství. Začátek nám bohužel krutě nevyšel a po 5ti minutách stejně jako ve zmiňovaném finále prohráváme už 3:0! Z tohoto brzkého KO se jen těžko vzpamatováváme. Šancí si sice vytváříme dostatek, ale s proměňováním je to dost špatné. Buď nám chybí důraz v zakončení, nebo soupeřův brankář vytahuje neskutečné zákroky. Zejména proti nebezpečným ranám našich obránců.

Jiskřičku naděje se nám přeci daří vykřesat, když po přihrávce z pozabrány skóruje Leoš Horák. Povzbuzeni vstřelenou brankou se ženeme do dalšího útoku. Bohužel branka padá opět do naší sítě a naše hra i vystupování je dost bezradné. I přesto se nám daří vstřelit naši druhou branku. Po několika vhazování v útočném pásmu si našel dorážku po Karlově střele Pavel Novotný a snížil na 4:2.

V dalších minutách nám byla nabídnuta přesilová hra 5 na 3, jenže tu jsme sehráli mizerně. Budislav to ustála a navíc nás hned potrestala pátou brankou. Zbytek zápasu se už jen dohrál a i my bohužel rezignovali na to s výsledkem něco udělat. Je tu konec a zasloužená výhra kluků z Budislavi 5:2. Soupeř nás dnes předčil úplně ve všem. V bojovnosti, v proměňování šancí a hlavně v hokejové chytrosti. Nám teď nezbývá nic jiného než se z toho oklepat a jít zase dál. O tom kdy hrajeme další zápas budeme včas informovat.

 

 

Velké díky Jarouškovi, který tentokrát udělal pár videozáznamů a proto Leo mohl vytvořit  i tento videoklip 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Proseč

(céca, 22. 11. 2011 18:02)

Tak nás pánové čeká v sobotu večer Proseč,sejdeme se na treninku a v sobotu doufám,že odvezeme ze Skutče body za výhru.......
Zdar ve čtvrtek na treninku.
Céca

Vše je na něco dobré

(Zajda, 8. 11. 2011 23:21)

Zdárek ,
Možná je dobře že zrovna kluci z Budislavi nás převalcovali aspon jsi snad uvědomíme , že mužeme pěkně naběhnout . Ale i tak to je lekce ze které jse snad poučíme a pujdeme dál a zkusíme to trochu jinak .

Budislav

(céca, 7. 11. 2011 18:39)

Zápas je prohraný, ale za vše si vlastně můžeme sami.Branku nedáme a po trestuhodných chybách dostaneme.K tomu všemu i naše předvedená hra (až na nějaké světlé momenty) stála za prd.Jedinou útěchou je, že třeba prohra musela přijít a znovu začneme hrát lepší hokej.
Díky za videa a kvalitně sepsaný komentář.
No a ještě k zápasu.Když jsme šli na přesilovku 5 na 3 a hned po buly získaly puk , tak mojí zbytečně ukvapenou střelou a nasledným ztracením puku přicházíme o možnost stáhnout výsledek a zápas zdramatizovat.Mrzí mě to.Sorry chlapi.
Zdar Céca

Re: Budislav

(Leo, 8. 11. 2011 17:20)

Pitrisku to je pěkná blbost. Já měl taky dát nějaký ten gól. A co jedeme dál a příště to zase půjde!

Re: Re: Budislav

(céca, 8. 11. 2011 17:47)

Je sice pravdou, že hodně lidí v týmu spoléhá na to, že právě Ty každý zápas alespon jeden gol dáš.
Mě to prostě mrzí.Takže pojedeme dál a snad se to bude měnit.Jak u Tebe s těmi goly (ted musíš dát alespon hatrick) a ja snad s méně chybami.Zdar mladej.Céca

Re: Re: Re: Budislav

(Werry, 8. 11. 2011 18:19)

vy dva milenci, myslím, že zpytovat svědomí by měli především ostatní hráči týmu..ale rozhodně ne vy dva...tobě Davčo možná tendle zápas brilantně nevyšel, ale za dva roky v jenišovicích si neuvěřitelně vyrostl, a hraješ proste suprově, oproti tomu co si předváděl první sezonu :-) no a k Leovi neni co dodávat, je prostě nejlepší.. ty co hrajou naprd se radši nikdy nevyjádří a jsou jak fučíci :-)

sokolík

(zdenda, 6. 11. 2011 19:59)

Járo, díky za videa

Re: sokolík

(céca, 7. 11. 2011 18:41)

Nenáš zač, dobře jsem to zařídil viď ???????

:o)

(Redy, 7. 11. 2011 14:18)

koukám, ještě že tam Jaroušek byl :o) Nevadí kluci, příště zase vyhrajete,ne? Aspoň taky víte, jak vypadá prohra. A jednou za čas je to potřeba :o) Třeba jim to oplatíte zase ve finále...

Re: :o)

(céca, 7. 11. 2011 18:41)

Bylo by moc krásné dostat se letos do finále a ještě sladší je porazit.Musíme hodně přidat,abychom se mezi první 4. do playoff dostali.Zdar Céca