Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. semifinále

18. 3. 2012

semifinále zápas č.2

HC SOKOL Jenišovice x HC Hostovice

        Na videích se bude usilovně pracovat, ale přesto buďte trpělivý, protože hned tak to nebude    

Po parádním, ale smolném prvním zápase minulý týden, nás čekala odveta proti silným Hostovicím. Bez zraněného Romana, ale plni očekávání jsme se sešli a utkání začali. Bohužel tentokrát se žádný vyrovnaný duel nekonal. Soupeř nás parádně přehrával ve všech činnostech a bezproblémů minutu před koncem vedl 6:2. poté byl zápas přerušen a ze strany vedení soutěže přišel nečekaný verdikt! Utkání bylo kontumováno na výsledek 5:0 pro nás, z důvodu nastoupení potrestaného hráče. Následovaly tedy nájezdy. I tam nás Hostovice přehráli a zaslouženě jdou do finále. ( Zde porazily Budislav 4:3)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:o)

(Redy, 19. 3. 2012 11:38)

Co napsat k tomuto zápasu. Jenišovicím se opravdu nepovedl, byla znát absence Romana a Karla v obraně, brankář taky neměl svůj den. To že se nakonec rozhodovalo v nájezdech překvapilo asi všechny. Nejen fanoušky, ale i hráče. Každopádně Hostovice slaví postup do finále zaslouženě...

kontumace

(Werry, 18. 3. 2012 19:59)

ještě nemohu opomenout na vzkaz pro hostovické fanynky..Kontumace nebyla podána ze strany týmu HC Jenišovice, ale ze strany STK, která byla na zápase přítomná. takže dámy příště než začnete na někoho házet špínu, zjistěte si podrobnosti, jestli k tomu máte vůbec důvod..Oba týmy byli proti nájezdům, ale vzhledem k nedodržení pravidel ze strany HC Hostovice, k nim muselo dojít.