Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Řepníky x HC Jenišovice

12. 12. 2010


V sobotu v brzkých ranních hodinách nás čekal poslední letošní ligový zápas. Po vítězném minulém týdnu jsme chtěli body i dnes. Soupeřem nám bylo mužstvo z Řepníků. Po stěhování z šatny do šatny a krátkém rozbruslení tu máme konečně první vhazování.

Od začátku máme přeci jenom více ze hry a soupeřovu branku ohrožujeme množstvím střel. K naší nelibosti se ovšem žádná neujímá. Na druhé straně Řepníky hrozí rychlými výpady do naší otevřené obrany. Jeden z těchto úniků končí nakonec i nařízeným trestným střílením! Penaltu naštěstí Břízka chytá a my se můžeme uklidnit. Nicméně je tu konec první bezbrankové třetiny.

Do druhého dějství jsme si řekli, že musíme trpělivě střílet a něco tam už spadnout musí. V 11. minutě se nám to konečně podaří. Dan nastřelí kotouč z rohu na branku a mě se daří vyražený puk uklidit do branky 1:0. Za pár minut je to už 3:0! Ozdobou byla nádherná souhra na jeden dotek útoku J.Šrůt, D.Šrůt, P.Novotný. Tito jmenování našli elegantní  cestu jak překonat soupeře, který bránil ve třech hráčích brankoviště. Do konce třetiny se skóre měnilo ještě jednou. Na 3:1 snížil po breaku útočník hostí. Po dvou třetinách 3:1.

 Do závěru jsme vstupovali už o něco klidnější a hlavně na ledě nic nenasvědčovalo obratu. Z omylu nás vyvedli Řepníky po pár minutách, když využívají naskytnutou šanci a vracejí se do zápasu. Naděje soupeři vydržela krátce, dvoubrankové vedení nám vrací dnes nejlépe hrající třetí formace. Konkrétně starší z bratří Šrůtů. Těsně před koncem se do střelecké listiny zapsal i Dan, který svým počtem střel zaměstnal skvěle chytajícího brankáře hostí. Dnes asi nejvíce. Je tu závěr a my si v průměrném zápase připisujeme další 3 body.

Hláška dnešního zápasu, kterou vypustil z úst Roman Šmejda, který se přijel na zápas pouze podívat: ,, PANE POPP, VSTÁVEJTE!!“

 Teď nás čeká delší pauza, kterou vyplníme trénováním a memoriálem St. Brunclíka.

Závěrem chci ještě za celý tým pogratulovat Petru Stachovi k narozeninám a poděkovat mu za výborné pohoštění.

Další gratulace putuje Milanu Bártovi , kterému se z pátku na sobotu narodil syn Milan! Gratulujeme a hodně štěstí a zdraví přejeme.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zdar Praho

(céca, 20. 12. 2010 16:24)

Tak jak se tam máte děti....?Už jste vše přestěhovali...?
Teď se moc hokejového psát nedá,vždyť hrajeme až 27.prosince ten Memoriál.mohli bychom jít potom na pivko nebo jen tak na MALONOVKU.Snad se všichni nerozutečou a dopadne to.
Prý už jsou nové dresy,tak snad nám přinesou na memoriál štěstí.
Mějte se zdar Céca

Re: Zdar Praho

(Werry, 24. 12. 2010 15:13)

zdar Jenišovice :-)
přestěhovaní jsme, ale stále bez internetu, to bude asi ještě na dlouhé lokte..
přeju krásné svátky a dnes bohatého Ježíška..jinak Leo byl moc sklamaný, že včera nebyl trenik, neboť se těšil, jak Vám dá do těla a naučí Vás i něco jiného než jsou rohy :-) užijte memoriál a ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

Výhra???

(Popič, 20. 12. 2010 20:08)

Hoši, zatím tady nikdo nenapsal pravý důvod výhry, myslím si, že je to škoda. Podle mě jsme vyhráli jen díky tomu, že jsme při rozbruslování nezkoušeli "rohy" a tím pádem pan Bárta nemohl uklouznout, tudíž jsme mohli vyhrát. Tak pro příště, když rohy, tak bez pana Bárty a nebo vůbec né.:-))))). S pozdravem Popič

gratulujeme

(Leo, 13. 12. 2010 19:25)

jojo David má pravdu, je to škoda.. ale gratulujeme a za skvělou zábavu děkujeme! Pozdravujeme z Prahy

škoda

(céca, 14. 12. 2010 19:18)

je pravda ,že pokud by nás tam bylo více,tedy kompletní počet hráčů asi by zábava byla i lepší,ale tak to bylo super.Teď nás čeká další drobnější oslava a to malého hokejisty Milánka.No mohli bychom se ještě domluvit a jít si sednout a uspořádat vánoční besídku..Dejte hlavy dohromady a uvidíme.Zdar Céca

Další body

(céca, 13. 12. 2010 15:52)

komentář jako vždy skvělý....Je pravda ,že jsme se do poloviny zápasu trápili a to spíše s velice dobře chytajícím golmanem soupeře než s jeho hráči.Ale jak je v nadpisu tak důležité jsou body a ty máme.
Dále se také připojuji ke gratulování malého hokejisty Bárty.
Jen je škoda,že to Milan nestihl na večerní oslavu Astašína,kde byla super super parta i zábava.
Jedinou kaňkou je ,že Ti co slíbili,že příjdou, se někteří ani neukží ani neomluví.No kdo chtěl popřát,ten přišel a dobře se bavil.Zbytek večeří jsme museli sníst sami.Tak se mějte "PACHOLCI" a zdar na tréninku.
Céca