Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Proseč x HC Jenišovice

10. 10. 2010

A je to konečně tady! Po nekonečných sedmi měsících se rozjel další ročník Ligy neregistrovaných ve Skutči. Po loňské sympatické premiéře nás v novém ročníku jako první vyzval tým z Proseče.

Nálada před  zápasem je výborná a nedočkavost srší z každého. Proběhlo pár taktických rad, povzbuzení, rozcvička a je tu první vhazování. Po rozpačité první minutě získáváme herní převahu, která graduje úvodní vstřelenou brankou našeho kapitána Pavla, který nekompromisní střelou do šibenice rozesmutněl soupeře a naopak rozjásal naše fans. Od tohoto brzkého okamžiku se na Proseč valil jeden útok za druhým a další branky na sebe nenechaly dlouho čekat. Dobrá nálada na střídačce i na ledě nás provázela celý zápas, který jsme si užili opravdu náramně. Soupeř sice v poslední třetině pokazil Břízovi čisté konto, ale to už nikomu nevadilo.

Konečný výsledek 10:1 odpovídal dění na ledě a svědčí o pohodě, se kterou jsme do nové sezony vstoupili. Za 14dní nás prověří Chlumětín. Doufám, že takový výkon nebyl náhoda a získáme další body. Paráda!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pěknýýý

(Redy, 18. 10. 2010 11:56)

Tak první zápas se opravdu povedl. Snad to půjde i dál. To se uvidí už tento víkend. Leo, pěknej komentář, ještě bych přidal statistiky, ale chápu, že to už bych chtěl moc :o)) Tak do budoucna...

Re: pěknýýý

(Leo, 18. 10. 2010 21:59)

statistiky bych sem klidně dal, jenže si to nepamatuju, a zápisníček na ledě nemám :-)

Re: Re: pěknýýý

(Redy, 20. 10. 2010 19:17)

ty nemáš kapsičku na zápisníček? Řeknu mámě, ať Ti něco spíchne na dres :o)))

První zápas

(Cecek Pitru, 12. 10. 2010 17:10)

Co zde bylo napsáno je skvělé a rád bych ,aby tomu bylo i nadále.Pohledný hokej,body do tabulky a spokojnený tým i diváci,kteří nás chodí podporovat.tak ahoj za 14- dní