Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Otradov x HC Jenišovice

3. 1. 2011

V neděli  2.1.2011 jsme odehráli první letošní zápas. Soupeřem nám bylo mužstvo Otradova. Do zápasu jsme nastupovali bez dvou opor v obranných řadách Romana a Karla, nicméně i tak jsme byli mírnými favority a na Otradov si věřili.

Začátek zápasu se nám ale hrubě nepovedl. Ohromná nedisciplinovanost vedla k tomu, že jsme byli skoro pořád v oslabení a na hru se nedalo koukat. (To může bohužel potvrdit i druhá polovina redakce, která vystupuje jako nestranný divák. )  Vše nemohlo dopadnout jinak než, že po první třetině prohráváme 1:0.

 Do druhé třetiny si z hlasité debaty na střídačce nic nebereme, takže výkon je dost podobný té první. I když tu a tam už soupeře přetláčíme, naše snaha končí na jejich výborném gólmanovi, nebo jako v mém a Danově případě na tyčkách. Po druhé třetině se tedy skóre nemění.

V závěrečném dějství už Otradov poměrně tlačíme a branka je na spadnutí. Štěstí ale nemáme. Na druhé straně nás podržel i Břízka, který vytasil několik skvělých zákroků a nám ponechal naději na alespoň bodový zisk. Šest minut před koncem přišla poslední záchrana, to když jsem dostal možnost trestného střílení. Naštěstí se mi ho daří proměnit a konečně srovnat stav na 1:1.

V posledních minutách jsme chtěli zápas ještě otočit úplně. Jenže všechny snahy hatí další faul. Je tu konec zápasu a na tabuli svítí stav 1:1. Pro mě je tenhle zápas velké zklamání, protože jsme jako celek, totálně vybouchli. Myslím si, nebo spíš vím, že na výhru jsme určitě měli, ale nikdo se sám neporazí .  Dokud si na ledě nepomůžeme a nebudeme bojovat jeden za druhého, vyhrávat asi nebudeme..

 Příští týden máme možnost reparátu s Novými Hrady, tak snad to bude lepší.

Reakce fanoušků: Ono se dá těžko vyhrávat, když se téměř celý zápas hraje ve 4 někdy i 3 lidech.  To že ne všichni hrají na stejné úrovni není takový problém, ale to, že někdo nedokáže udržet emoce na uzdě a sráží tím celý tým je smutný.. Hokej je kolektivní hra, tak si na to příště pánové vzpomeňte, než zase provedete naprosto nesmyslné fauly.

A ještě maličkost, pohled na vaše naprdnuté obličeje fanouškům na tribunách na náladě moc nepřidá 

Za celou redakci přejeme úspěšný rok 2011 a doufejme i úspěšné hokejové výsledky..

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Potrefená husa

(céca, 6. 1. 2011 17:10)

potrefená husa se první ozve a tak soudím ,že spoustu našich oslabení bylo mířeno na mě a bohužel je to pravda.většina faulů je zbytečných a emoce z mé strany ještě víc.Jsem už takový a bude tedy záležet na vedení,zda do důležitých zápasů budu vůbec moci nastoupit,abych stále a zbytečně neoslaboval mužstvo,když zrovna budeme chtít zvrátit zápas jako teď.
Každý si tedy musí sáhnout do svého svědomí,zkusit to zlomit a hlavně musíme všichni najít chuť vyhrávat a zahrát takové zápasy jako třeba proti Hlinsku kdy jsme vedli 4:1 byla radost se na takovou hru dívat.Teď s Otradovem si myslím ,že se vůbec nechtělo a nedařilo se.Spousta chyb se hledá,když se nedaří,což je pochopitelné,ale právě takové chvíle dělají z mužstva ten správný tým.
Mějte se hezky pánové a věřím ,že na Nové Hrady už to bude o něčem jiném.
ČUS Céca

rada

(Werry, 5. 1. 2011 15:19)

a ještě taková menší připomínka, ke komentáři pana Popa :-) řvaní na hráče nemá smysl, a rada trenérovi tedy zní:
na stadionu ve Skutči na jedné nástěnce jsou rady jak se mají chovat hráči, fanoušci a především trenér..
je to docela poučné a především pravdivé, takže doporučuju přečíst si to. nesmyslné řvaní na hráče, když jim nikdo nevysvětlí chyby nic neřeší. a nějaká ta indoviduální pochvala (i když zápas celkově je příšerný) nikomu nikdy neuškodí

Oslabení

(Popič, 4. 1. 2011 16:56)

Plně souhlasím s tím co tady Leoš napsal. Mrzí mě, že jsme nevyhráli i když jsme na to měli!!!!!. Oslabení a zbytečné fauly je opravdu to, co nám na výkonu nepřidá. Ještě bych chtěl napsat, že mi vadí, to nesmyslné křičení a řvaní z vlastní střídačky na právě hrající hráče. Podle mě je to zbytečné a na psychice nám to jako kolektivu nepřidá, spíše začne být každý ještě více nervózní a začně se raději zbavovat puku.
Ještě maličkost, kdybychom prohráli, tak za to můžu já, protože jsem upadl u rohů:-))))).

Re: Oslabení

(céca, 4. 1. 2011 18:33)

Toho jsem si všiml,ale to nebude tím...Přesto díky ,že jsi to chtěl vzít na sebe za mě.Zdra Céca

Re: Re: Oslabení

(Werry, 5. 1. 2011 15:12)

jak už jsem psala v komentáři, hokej jekolktivní hra, takže v tomto případě nejde házet prohru či výhru na jednotlivce ;-)

Zdárec bejci.....

(céca, 4. 1. 2011 18:35)

Bejci musíme se srovnat.....
Chceme být přeci po základní části na krásném třetím místě, a to musíme chtít co chtít dokázat.
Zdraví Vás Liána

Otradov

(céca, 4. 1. 2011 18:31)

již z článku z redakce se bude asi nám všem těžko odpovídat či reagovat na poslední zápas.Komentář je přesný a výztižný...!Musím se opět omluvit za chybu při naší brance a následným zbytečným trestům ,kterým jsem oslaboval mužstvo.Bylo by asi na čase přemýšlet ,kam se mnou když v obraně dělám tolik nesmyslných chyb.Jde , ale o to,kam se mnou.
musíme teď na treninku vytvořit lepší náladu mezi sebou a rychle zapomenout na Otradov,ale hlavně najít tu radost ze hry,kterou jsme měli.
Chlapy mějte se hezky a v sobotu ahoj na ledě.
Zdar Céca