Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Nové Hrady x HC Jenišovice

12. 1. 2011

 

Zápasem s Novými Hrady jsme v sobotu večer ukončili 1. kolo základní části. Po minulé jednobrankové remíze jsme tentokrát chtěli bodovat naplno. Letmý pohled na soupeřovu střídačku, kde se krčili dva hráči na střídání a trenér (viz. Fotogalerie ), nasvědčoval tomu, že vyhrát by mělo být snadné.

Prakticky od prvního vhazování jsme byli lepším týmem s větším počtem šancí. První branku vstřelil krásnou tečí při přesilové hře Honzík, který jak doufám konečně nabyl ostrými. V zápětí se do listiny střelců zapsal i Roman Šmejdů, střelou z kruhů nedal brankáři hostí žádnou šanci. Za pár minut jsme inkasovali i my. To když poprvé a naposledy potrestali Novohradští chybu v rozehrávce. Od tohoto okamžiku stříleli góly jenom naše hokejky.  S přibývajícím časem narůstalo skóre a soupeřovi dva obrovití hráči už jen stáli na modré čáře a osekávali nám ruce jak proutky na velikonoce (to nechalo v poklidu bohužel pouze jenom rozhodčího). Pohledných akcí nebylo mnoho, ale oproti minulému zápasu to bylo lepší.

 Za zmínku stojí blafák a střela backhandem do růžku, kterou se blýskl Sajmon (nesmím opomenout ani jeho tvrdý zákrok na jednoho z obrů v soupeřově sestavě, opět viz. Foto od naší reportérky). A také krásný první gól Karla Nováka po ukázkovém sjetí před branku.

Ve druhé polovině už nebylo vlastně o co hrát a podle toho to vypadalo i na ledě. Nikomu se už moc nechtělo bruslit (jak je bohužel zvykem), takže utkání se prakticky dohrálo. Branku si v sobotu vstřelil snad skoro každý, teda kromě mě a pana Poppa  možná i pár ostatních.. Výsledné skóre 8:1.

Za týden v sobotu začneme nadstavbovou část zápasem s Hlineckými Skulls, se kterými jsme sice prohráli, ale zápas se nám po herní stránce povedl. V tomto zápase nemáme co ztratit a favority tu rozhodně nejsme, takže snad se nám to povede a užijeme si to. Ve čtvrtek nás ještě čeká trénink, kde se pokusíme něco dopilovat

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nové Hrady

(popič, 13. 1. 2011 10:27)

Opravdu zase vyčerpávající komentář ze strany redakce, takže co dodat? Ano je pravda, že jsem jako jeden z mála nedal gól a to mě nutí se nad sebou zamyslet a příjít na to proč se mi nedaří dávat své oblíbené hetriky, opravdu si myslím, že mám k tomu vždy nakročeno,ale bohužel.:-))).
Musí se zde ještě vrátit k minulému komentáři od nějakého "cécy". Je sice pravda, že se potreféná husa ozve jako první, s tím ostatně souhlasím,ale komentáře, které se psali nebo alspoň můj, nebyl určen přímo pro tebe, ale pro tým jako celek. Já sám jsem také někdy dost prudkej, viz ostatně už jsem také párkrát seděl na trestné lavici, tam vychladnu a uvědomělě jdu na led s tím, že tady dnes bojuji za nás, za tým. Já vím, někdy to také nejde, ale za zkoušku to stojí. Tak to je asi vše, co jsem chtěl říci. S pozdravem Popič
PS: Hudba se oproti minule o hodně zlepšila:-)) a také chválím výstavní gól Sejmiho, a jak to, že nejsem vyfocen, já taková hvězda!!:-)))

Důležité body

(céca, 12. 1. 2011 21:30)

Bezva článek,samá chvála do redakce od Cécy.Je pravdou,že body jsou doma a to je velmi důležité před druhým kolem základní části.I když hra asi nebyla taková ,jakou si představujeme a hlavně budeme potřebovat na první čtyři kola,kdy nás čeká...Hlinsko,Otsrov,Chlumětín,Budilsav a nakonec Hostovice...
Hodně síly a zdaru na Hlinsko Vám všem přeje Váš Céca

N.H.

(sajmon, 12. 1. 2011 18:18)

opět super článek...parní válec :)