Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Hostovice x HC Jenišovice

6. 12. 2010

       V sobotu dopoledne jsme odehráli další zápas Skutečské ligy. Tentokrát jsme změřili síly s mladým týmem z Hostovic. Oslabeni o Romana, který dostal tří zápasový distanc a s naposlední chvíli očištěním Pitrisem, záčínáme poměrně vlažně. Hned v prvním střídání si necháváme dát brzký gól. Soupeř dokázal dorazit střelu od modré čáry. Takže úvod rozhodně nebyl dle našich představ 

        Z naší strany byla hra stále nervózní a plná nepřesností, další rána byl vlastní gól, který vsítil Milan Bárta! Zřejmě chtěl vyrovnat minisouboj v počtu vstřelených branek, ve kterém vede zatím Céca 2:1   Takhle ho Milane nedotáhneš!  

          Po první třetině jsme se tedy krčili s dvoubrankovým mankem. O přestávce jsme si řekli, že musíme hru uklidnit, nedělat zbytečné chyby a snad i tu branku dáme. Příležitost se nám naskytla po nařízeném trestném střílení, které jsem naštěstí proměnil. Potom jsme hráli poměrně často v oslabení. Nicméně i v této činnosti se nám podaří rychlý výpad a po krásném žabce do středního pásma srovnávám střelou mezi betony na 2:2.

        Tak končí i prostřední dějství, ve kterém jsme měli už navrch a zobáček vah už nakláněli na Jenišovickou stranu. V poslední třetině si držíme mírnou převahu. Tu zúročuje Dan střelou z kruhů a konečně nás posílá do vytouženého vedení! V této části zápasu se ukázal i Břízka, to když vychytal samostatný nájezd. Tímto zákrokem nalomil Hostovické naděje, které definitivně zlomil opět Dan 2:4. V závěru jsme Hostovice do ničeho nepustili a tak si můžeme konečně vychutnat sladké vítězství!   Za týden výhru musíme potvrdit proti Řepníkům.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Změna času

(céca, 9. 12. 2010 16:50)

Tak zase změna času zápasu s Řepníkama.Hlavní je ,že se hraje a nemáme zase volno.Důležité body musí zůstat zase u nás a máme co ospoledne oslavovat na oslavě našeho čtyřicátníka...tak alou na Řepníky.
Zdar Céca

Vlastenec

(Bártík, 7. 12. 2010 11:29)

Hoši, hoši, hoši . . . . . . . takhle teda ne ! :-) Můj gól to sice byl, ale ani jsem se ho nedotknul. Přiznávám, trochu jsem tam na kluka zapoměl, a když se to celý semlelo, měl jsem nohy v betonu nebo co :-). Další skutečnost je, že já měl svýho chapa na modrý takže ani nevím co jsem prěd bránou dělal.
Otázkou, ale zůstává - kde byl obránce ?
No nic, vyhrálo se, tak to teda beru na sebe.
A k té minisoutěži se raději vyjadřovat nebudu, to by měl popsat pan Pitra jak to celé vzniklo, a hlavně jak je to s tím bodováním, když se počítají i záporné body :-).
Za gól se ještě jednou omlouvám . . . . . . . . příště ho tam sroluju.

Re: Vlastenec

(céca, 7. 12. 2010 17:11)

reaguji na komentáře od Vás i Milana.?yslím si ,že Milan je dost čestný na to ,aby přiznal vlastní gol,pokud by ho dal !!!!!Přiznám se ,že jsme to neviděl a ani nevím ,zdali jsem byl na ledě.Rozhodně je pravda,že tam měl být obránce a ne Milan jako útočník.No nedá se nic dělat,vyhrálo se ,tak to tak nebolí.Alespoň co se týče výsledku.Milana to asi trápí víc.Hokejem a naším týmem doslova žije a tohle musí asi zamrzet.
No a naše minisoutěž s Milanem je spíše hecování,které jsem vyprovokoval já a také s tím více žiju.Není to nic velikého.Tak se už Mildo nezlob,zatlač slzy a připrav se na trenink.Zdar bejci.Céca

Jsem s Tebou Milane

(céca, 7. 12. 2010 17:16)

milane podívej se na fotky z posledního zápasu.Je to druhá fotka a na ní ihned pochopíš jak na Tebe myslím a jak se snažím ,Ti přihrávat a tím se snažím náší "minisoutěž" zvrátit ve Tvůj prospěch........

Re: Jsem s Tebou Milane

(céca, 8. 12. 2010 16:28)

Tak jsem se zase spletl Milane,myslel jsem ,že jsi to Ty a nakonec to byl Sajmon.Promiň.To ,ale nic nemění na tom ,že Ti chci jako ostatním přihrávat.Zdar Céca

Re: Vlastenec

(Leo, 7. 12. 2010 21:20)

minule upadne při rohách a teď tohle... Takhle to dál nepůjde, ale pro tentokrát ještě omluvu přijímáme :-)