Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Budislav x HC SOKOL Jenišovice druhá část

7. 2. 2011

V předposledním zápase základní části jsme se utkali s dobře rozjetou Budislaví. Dobře naladěni se scházíme v kabině a v plné síle vstupujeme na ledovou plochu. Při prvním pohledu na soupeřovu lavičku je jasné, že nebude v nejsilnějším možném složení. Budislavské opory totiž tou dobou hrají utkání v Litomyšli, shodou okolností proti oporám týmu Ostrova. Ten ráno díky tomu podlehl jednoznačně hlineckým Skulls.

I tak jdeme do zápasu naplno jako vždycky. Výsledkem je přesilová hra, kterou využívá pohotovou bombou od modré Karel Novák. Rychle vstřelená branka nás uklidnila a další šance na sebe nenechali dlouho čekat. Budislav hrající na dva útoky s námi držela krok první třetinu a hrozila převážně z rychlých protiútoků. Ty ovšem s ledovým klidem Břízka všechny pokryl. Skóre narůstalo tedy jen na straně naší. Za zmínku stojí parádní souhra do prázdné branky formace Šrůt, Novotný, Šrůt. Postupně se ještě trefili Honzík Smejkal dorážkou, Pavel Novotný, Popič po parádní práci Laca a Sajmona. Svoji druhou trefu v tomto utkání si připsal ještě Karel další ranou příklepem. A když si soupeř sám nešťastně zranil brankaře bylo hotovo. V závěru třetiny jsme dostali možnost hrát přesilovou hru 5 proti 3. Ta ovšem dopadla katastrofálně a soupeř v ní nakonec vstřelil svoji čestnou branku.

Po dvou třetinách bylo na tabuli tedy skóre 6:1. Před posledním dějstvím se Budislav nakonec rozhodla pro zranění brankáře utkání nedohrát. Výsledek 6:1 je tedy jako konečný. Do tabulky si tedy můžeme připsat další dva bodíky. Škoda jen, že nás tento zápas neprověřil tak jak jsme před play off doufali. Nicméně i tak jsme předvedli kolektivní výkon s pěknými brankami.

Také musím zmínit Cécu, kterému to vedle Karla Nováka náramně svědčilo, stejně tak jako Laco, který parádně doplňoval jednotlivé útočné formace! Příští zápas sehrajeme s mladým družstvem z Hostovic. Doufám, že výkon bude opět týmový, jak tomu začíná být pravidlem. Jen tak dál…     

 

Honzík gól

 

Karel Novák gól

 

Popičova lajna v akci

 

závar druhé lajny

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Díky

(céca, 7. 2. 2011 16:38)

Díky redakci za pochvalu. Udělalo mi to radost a na oplátku musím také pochválit redakci za pěkný komentář.
Hráli jsme opravdu dobře a zaslouženě si odvážíme další cené body před playoff.Jak již bylo zmíněno, Ostrov podlehl Hlinsku a tím pádem jsme měli možnost se dostat na první příčku,což se nám také povedlo.
Důležité body sbíráme celé druhé kolo, ale důležitější zápasy nás čekají v playoff, no a tam nebude lehkých soupeřů.
Není tedy nic jiného , co si přát, aby se nám nadále tak dařilo a v následném playoff šli bez ztráty korunky.
Těším se na sobotní duel s Hostovicemi.Takže zdar ve čtvrtek na treninku bejci.
Céca