Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Budislav x HC Jenišovice

7. 11. 2010

V neděli jsme ve Skutči odehráli další, v pořadí už čtvrtý zápas ligy neregistrovaných. Soupeřem nám byla Budislav. Všichni namlsaní dosavadními výkony, mysleli jsme si, že to bude procházka růžovým sadem. To byla bohužel veliká chyba.

To co se začalo dít na ledě, mělo alespoň z naší strany z hokejem pramálo společné. Budíček pro nás nastal za stavu 0:2, kdy jsme byli na ručník, nebo na pár facek. Naštěstí jsme párkrát vystřelili na branku a k naší radosti obracíme stav utkání na 4:2. Po tomto obratu jsme přestali hrát hokej a nastal totální rybník. Soupeř jezdil sám na Péťu pomalu ob střídání a my bohužel jenom přihlíželi.

V poslední třetině Budislav vstřelila kontaktní branku, nicméně jen díky Břízkovi skončilo jen u toho. A my si můžeme připsat další 2 body do tabulky.

Co k tomuto zápasu říct víc… jen nám bylo líto asi těch utrápených fanoušků. Do příště musíme začít hrát zase hokej, jinak by to už nemuselo stačit.

 

Dnešní hrdina zápasu, bez kterého by to byl těžký debakl. Péťo děkujeme!

bez-nazvu.png

 

Komentář od fanoušků

           

            Jak bylo už uvedeno od Lea, tento zápas byl prostě utrpení. Proto jsme se jako fanoušci rozhodli také vyjádřit a poděkovat Břízkovi za to, že alespoň on se dokázal hýbat. Je smutné, že při největší účasti fanoušků, počtem 31 účastníků, byli Jenišovičtí hráči tak utrápení. Zřejmě za to mohl blbý čas. Neděle, kolem poledne. Bruslili jste jako po obědě kde jste měli k obědu kachnu se šesti, podle rychlosti spíše s osmi. Naštěstí během druhé třetiny jste se probrali a mohli pro fanoušky opět uspořádat děrovačku, tuto sezonu už po čtvrté.

Doufáme, že s Hlinskem nám ukážete opět vaší bojovnost a umění, které s hokejkou předvádíte.

Touto zprávou také apeluji na trenéra, který by vás na tréninku mohl trochu prohnat, abyste začali trochu bruslit. Pokud byste dnes hráli jen o kapku pomaleji, k ledu byste spíš přimrzli.

A ještě hláška zápasu, dnes výjimečně ze střídačky hostů, po vyloučení jejich hráče za špatné střídání: ,,Nechápu, jak nás mohl vyloučit za hru v šesti, když je nás sotva pět!“

Věřím v to, že se dnes nově příchozí fanoušci nezalekli a příjdou fandit i v neděli 21.11. v 16:30 opět na zimní stadion ve Skutči. Leo slibuje, že své výkony všichni hráči zlepší o 200%

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sobotní posezení

(céca, 26. 11. 2010 17:02)

V sobotu po zápase s Ostrovem si půjdeme sednout na pivko,či vínko do Skutče do "Tipsportu".Zamluvené to je zhruba na 22.30 hod.Tak kdo se hlásil na čtvrtečním tréninku a kdo bude chtít ,tak se tam sejdeme.
Zdar Céca

sorry

(céca, 21. 11. 2010 18:57)

sorry chlapi...smekl se mi puk po hokejce,možná jsem to opravdu mohl hrát po prknech ,ale už to nevrátím,i kdybych moc chtěl.Tak snad to bude proti Ostrovu lepší,alespoň z mé strany.Musíme začít více proměňovat naše šance,když víme co nám Céca vzadu dokáže předvést.
Zdar bejci
Céca

Re: sorry

(Leo, 21. 11. 2010 23:03)

Nic se neděje, hokej to byl dobrej a to je hlavní. Jedna prohra nic neřeší. Příště naklepem ostrováky a je to ne :-)

Re: Re: sorry

(céca, 23. 11. 2010 17:38)

No to tedy musíme vyhrát určitě....Už se těším a doufám,že se půjdeme potom i někam napít......I když já nepiju..No nevadí
Jak je na tom Dan.....? Bude už na Ostrov...?
Zdar Céca

Re: sorry

(Werry, 21. 11. 2010 23:05)

Víš Davčo, nevim jestli tě to uklidní, je to jenom laický pohled z ptačí perspektivy, ale dnes padlo 5 gólů a jen jeden padl na tve triko..dobře, jeden a půl..

každopádně pokud by se měl někdo dnes omlouvat (nemyslim si že je to třeba po tomto zápase) tak ty to nejsi ;-)

Jak to myslíš...?

(céca, 23. 11. 2010 17:42)

Koho tím myslíš Werry,že by se měl omlouvat,když ne já....?
Nebýt mé nesmyslné až tragední chyby,tak máme alespoň bod doma.....
Rozhodně na mě to bylo asi nejvíc vidět...!

Re: Jak to myslíš...?

(Werry, 23. 11. 2010 18:33)

nechci pomlouvat ;-) nebudem to tady rozebírat ;-) v sobotu vyhrajete, tak to zapijem a bude zase klídek..jeden prohranej zápas ještě nic neznamená ;-)
hlavně že víte, že ste na vítězství měli ;-)

Re: Re: sorry

(céca, 23. 11. 2010 17:36)

Moc díky za uklidnění,ale stále mě to moc mrzí.Abych ted neměl vůbec strach na něco šláhnout.Přesto díky moc mě Vaše komentáře pomohli.
V pátek si musíme zavolat .abychom se dohodli kam půjdeme na pivo po sobotním zápase,abych to stihl někde zamluvit.Zdar Céca

Čus "BEJCI"

(céca, 20. 11. 2010 14:37)

Čus bejci...
Zítra nás čeká jeden z těch těžších zápasů a měl nás hodně prověřit.Pevně věřím,že to zvládneme a minimálně odvedeme výkon za ,který se nebudeme muset stydět.Tak večer brzy spát ,ať zítra nevypadáme jako po flámu.Zdar Céca

Zdárec bejci.....

(céca, 10. 11. 2010 17:40)

Jo.Ano máme další body ,ale dál by to takto asi nešlo.Hra byla opravdu otřesná a jen díky výdrži našich věrných fanoušků,kteří neodešli jsme vyhráli a mohli opět zakončit náš zápas děkovačkou.Musíme se teď dát dohromady a po dvou trénincích zase předvést na ledě náš bojovný a pohledný hokej jako dřív.S pozdarvem a přáním plno úspěchů VÁŠ Céca.
Zdar chlapáci

:o)

(Redy, 9. 11. 2010 12:49)

Kluci, nemůže být přeci každý den posvícení, no ne? Příště to snad už bude lepší. Důležité sou dva body do tabulky. Teď je 14 dní pauza, takže nabrat sílu na zápas s Hlenskem, to bude trochu jinej soupeř z čela tabulky, ale pokud předvedem dobrej kolektivní výkon, mohli bychom nějaký ten bodík urvat :o)