Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuze

zde můžete psát své připomínky, komentáře, pochvaly a chvalozpěvy

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to Werry

(Fifa / Skulls, 15. 2. 2013 21:46)

Ahoj Werry, díky za příspěvek na našich stránkách. Máš pravdu, vůbec to není lehké a občas už ani fantazie nepomůže, nadruhou stranu je občas i úsměvné číst svoje komentáře s odstupem času. Jsem rád, že mimo nás takto aktivně fungují i Vaše stránky a člověk se tak dozví i o jiných zápasech než jen o vlastních a zjistí, že je to vlastně všude velmi podobné :-) Tak hodně zdaru do play off!!

taneček

(Zajda, 31. 1. 2013 16:24)

Děkuji , konečně něco co mi jde -)))

P.S : Tak proto jsem chodil do tanečních.

Re: taneček

(céca, 7. 2. 2013 17:10)

Je vidět ,že dřina v tanečních,Ti přináší i zasloužené ovoce.....

Re: taneček

(Werry, 11. 2. 2013 16:36)

dávám ti Fořtíku ten taneční odkaz sem, aby ses na něj mohl kdykoliv zase podívat. Ty a všichni ostatní :-)

http://theuglydance.com/?v=dyxgzsokcd

Štědrovečerní mše v klubovně

(céca, 18. 12. 2012 20:07)

Na štědrý večer plánujeme půlnoční mši v klubovně.Máme důvod se sejít (možná se i pomodlit a poprosit toho nahoře,aby seslal více toho hokejového UMU) a "pobejt" společně i jinak než v kabině.
Sraz je 24.12.2012 před půlnocí (23.45 hod) na hřišti v klubovně.Teplo,točené i lahvové pivo zajištěno,něco slaného na stole také a tak už stačí jen se nahlásit (céca,či malý fořt) a snad i něco malého přinést (pullitránek stačí).
S přáním hezkých svátků Váš Céca

Re: Štědrovečerní mše v klubovně

(céca, 27. 12. 2012 16:52)

Podle ohlasu na pozvánku do klubovny se není čemu divit,že nepřišel ani ten,kdo to slíbil a dlouho před konanou akcí se stále vyptával,hlavně na to co se bude pít..!!!
Proto musím a chci poděkovat za pondělní účast MF(Láďa Zajíček),David Šrůt a moje maličkost.V úterý jsme to museli dopít a sešlim jsme se ve větším počtu,David Šrůt,MF,Leoš Peku,Milda Svatoň,já a Péťa.
Když se příště budete chtít domluvit,není problém podobné akce dělat,ale je dobré alespoň odepsat na zprávu,nebo zvedmout telefon......Porto se dávala klubovna dopořádku,abychom se měli kde sejít.
zdarec Céca

Tisová

(céca, 13. 12. 2012 19:43)

Zdravím pánové,
včera jsme se pokusily dohrát základní část v Choceňské lize s trochu lepším výsledkem,ale nepodařilo se....
Sešlo se nás v kabině 8 hráčů...Výsledek 14:4 pro Tisovou mluví za vše.Je pravdou,že není kloudná přihrávka,držení si pozic a rozehra.Na druhou stranu,moc jsme toho dělat nemohly,když soupeř atakoval první místo v souteži.Každá porážka mrzí,na tož ,takhle drtivá...
Více mě však mrzí,že se sejdeme v kabině v osmi lidech...!Strašně se chtělo hrát tuto soutěž,potom se nadávalo,že se nehraje v týdnu,ale o víkendech obě soutěže najednou.Teď se prý omluvily dva hráči...!Kde je zbytek...!Když nemůžu,nebo se mi prostě nechce,tak vezmu telefon a pošlu klidně vymyšlenou zprávu,ale ozvu se...Hlavně si stěžujte,až se to v následujících zápasech stáhne na dvě lajny a hrát nebudete.....Skuteč je pro nás už jedinou soutěží,kde můžeme o něco hrát.Chocni už jen doslova dřeme o čest a nemusely hlásit kontumaci zápasu.
Tak ať si každý sám zhodnotí co dál a snad v sobotu dokážete klukům ,kteří za Vás teď bojovaly říct proč jste se na to VYKAŠLALY.
Nazdar Céca

akce bundy

(míra, 3. 12. 2012 14:15)

Supr odkaz na bundy DOPORUČUJI
http://www.dresy-fotbal.cz/cz/katalog-gratis/bunda-sportovni/

...

(sajmon, 27. 11. 2012 23:25)

zdravim panove, u me ta sobota neni 100% kvuli praci:( a dozvim se to az v patek - dam vedet zajdoj!..no a v nedeli vam budu stat v ceste:) ale ono to jeste stejne neni ono tak nevim kolik toho na lede vydrzim a jak to pujde...play-off vam samozrejmu preju- bylo by to bez vas ochuzení.

Re: ...

(céca, 28. 11. 2012 18:09)

Zdar Sajmič,myslím si ,že s podáváním takových výkonů , co máme poslední dobou v Chocni (krom zápasu s Běstovice mi v osmi lidech),si ani to playoff nezasloužíme a moc bychom toho tam ani neukázaly.
Uzdrav se a snad v sobotu na ledě.
Zdar Céca

Re: Re: ...

(sajmon, 28. 11. 2012 19:35)

Myslim že kdyby jste se schazeli tak urcite zaslouzite!!!popravde jsem vas cekal v tabulce docela vejš. Ale tak hlavne ze se zatim dari ve Skutci (prohra s Budislavi neni ostuda, a se Stepanov o gol to neznamena zadnou krizi). v sobotu jim to nandame)!

Choceň

(céca, 26. 11. 2012 19:31)

Pánové,ted nás čekají poslední tři kola do konce základní části.Pokud chceme přemýšlet nad playoff musíme remizovat s Pohodou a s Tisovou a porazit Šeslost,která je v tabulce před námi......
Máme dost času si to nechat projít hlavou,v sobotu odehrát dobrý zápas s Vidlatou Sečí (všechny body) a přenést to do nedělního zápasu s Pohodou.
Zduř Céca

Vlci Sudislav

(céca, 24. 11. 2012 17:08)

Trochu omyl na hlavní stránce prátelé.Tuto neděli hrajeme s týmem Vlci Sudislav ale v Chocni a ne v Hlinsku,jak je psáno na hlavní stránce

zápas s Běstovicemi

(céca, 18. 11. 2012 18:18)

Na dnešní zápas s Běstovicemi jsme nastoupili pánové v 8 lidech na ledě....!!!!!!!!
Někdo byl zraněný,někdo omluvený,ale pár KAMARÁDŮ nás v tom nechalo vykoupat.
Prohrály jsme sice 7:0,ale první část jsme proti loňskému mistrovi ligy držely stav 2:0.Těžko se dá hrát vyrovnaný zápas ,když se točí tři obránci a pět útočníků...!!!Přesto jsme bojovaly a hrály srdíčkem jeden za druhého a dostalo se nám i pochvaly od soupeře.....Co více si přát.Odehrát bojovný zápas,nemuset se stydět za odvedenou hru a ještě od soupeře dostat pochvalu.
Ti z Vás,kteří nás dnes nechaly v takovém srabu a vůbec o sobě nedaly vědět,by jsi měli dobře rozmyslet , jestli chtějí vůbec hrát v našem týmu,protože příští neděli hrajeme opět v Chocni,tak to sklidem můžeme odehrát s těmi ,co opravdu CHTĚJÍ.Takový přístup si myslím,že se nehodí do žádného týmu a party.
Chtěl bych vyzdvyhnout výkon našeho golmana,který měl hodně moc práce,dále v obraně opět obětavý Šmejda Roman a v útoku lítal "naspídovaný" Bártík.
Ahoj Céca

Re: zápas s Běstovicemi

(Werry, 18. 11. 2012 18:48)

Dádo, předehnal si mě s komentářem :-) tento zápas byl vážně skvělý..když sme viděli kolik Vás na ledě je a jaký proti Vám je soupeř (a ještě v hojném počtu) bylo jasný, že to bude klepec..a i když výsledek by tak mohl vypadat, byl to perfektní zápas..Zápas, který se nedá srovnat se Štěpánovem..je zvláštní že v Chocni poslední zápasy byly naprosto excelentní a mezitím dorazíte do Skutče a předvedete takový hnus..a ještě mnohem víc nechápu lidi, kteří řeknou, ať se Choceň odhlásí..cožeee??? tak nejdřív se pořád říká, že to je naprd, že si někteří nezahrajou.. no ale když můžou, tak do Chocně ani nepřijedou a ještě mají řeči ať se to tam skončí..Dneska byste si chlapy vážně zahráli, kdyby ste byli co proto a přijeli tam..Vždyť nás bylo víc fanoušků než hráčů...a když mi někdo po zápase říká, že se zase začíná vytrácet ten kamarádský duch v kabině, měl by se asi nejdřív zamyslet nad sebou..

Re: Re: zápas s Běstovicemi

(céca, 18. 11. 2012 19:06)

Je pozitivní,že alespoň Chocni se hra lepší.No a k ostatnímu,asi nemá cenu a hlavně nikdo nebude nikoho nutit,či prosit,aby přijel na zápas.Chocen se měla brát ,jako trenink a ono to tak vypadá.Zde se hodně naučíme ,ale jěště to přenést do Skutče.Hlavmně tu bojovnost.
Zdar a sílu na další zápas v neděli proti HC Vlci Sudislav.Céca

Re: Re: Re: zápas s Běstovicemi

(Petruš :), 18. 11. 2012 19:26)

Myslela jsem, že HOKEJ je týmová a kolektivní hra... dnes jsem se přesvědčila v Chocni o tom, že význam toho slova a hlavně smysl, chápou jen někteří z Vás. Kdyby nedorazil H. Smejkal, který měl být v práci a Boban, tak by se chudáci kluci sešli v 6 a bohužel by vypadali jak ty největší paka, jelikož se asi Jenišovice ani neumí domluvit na tom, kdo pojede a kdo ne.
Pokud vím, měl dnes ještě dorazit Zdenda Chvojka, Vinca a Vojta Schejbal, ty se ale na své spoluhráče pěkně vykašlali. Že by moc alkoholu??A ostatní hráči? Jeden má hokej ještě večer, tak se nechce moc unavit, další už dopředu ví, že bude tak moc unavený z jiného sportu, že se nezúčastní.... výmluvy, výmluvy, výmluvy.....to se mi zdá docela dosti smutné a hlavně vůči ostatním spoluhráčům ubohé!! Ale to ať už si u každého jednotlivce hlodá ve svědomí. Jak už je tu psáno, nikdo nebude nikoho nutit!!

Jinak co se týče dnešního hokeje, tak kluci předvedli uplně suprovou hru. Všichni se snažili a jezdili tam jak s vrtulema u zadku. Moc chválím a pochvala od Běstovic byla na místě. V 8 lidech to byl skvělý výkon!! Těším se na další zápas v chocni....ikdyby jste se měli sejít ve stejné sestavě!

Re: Re: Re: Re: zápas s Běstovicemi

(céca, 18. 11. 2012 19:32)

TREFNĚ NAPSANÉ.Stejný názor si myslím bude mít většina hráčů a i fanoušků,kteří se sešli dnes v Chocni.V takové sestavě a s takovým nasazením jako bylo dnes na ledě se nemusíme bát dalších zápasů.
Ale ještě jsem chtěl odbočit a připomenout všem,že v brzké době (drobné dodělávky)bude otevřena naše klubovna.Termín otevření bude na stránkách.Zdar Céca

Re: Re: Re: Re: Re: zápas s Běstovicemi

(Leo, 18. 11. 2012 20:14)

Musím říct, že dneska kluci opravdu mákli a hrábli si, proti mnohem lepšímu soupeři, až na dno. Dneska jsem bohužel byl pouze na střídačce a věřte, že bych tam nejradši hnedka skočil, ale i tak výsledek 7:0 je pouze proto, že na ledě bylo pouze 8 hráčů a gólman. Jsem rád, že proti včerejšímu zápasu jsme ukázali, že jeden za druhého na tom ledě bojovat stále ještě umíme. Příští týden kluci budu moc držet palce a za další týden ve Skutči se do toho zase dáme! Závěrem musím ještě poděkovat našim věrným fanynkám :)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: zápas s Běstovicemi

(céca, 20. 11. 2012 18:11)

Je stále více vidět,že si spoustu našich hráčů a fanoušků ,ale i jiných lidí přečte komentáře,ale nedokáží se podepsat,byť třeba pod přezdívkou , nebo smyšleným jménem.Bylo by dobré napsat svůj názor a nebát se pod něj i podepsat,hlavně alespoň začít reagovat.Protože dělat stránky a komentáře bez reakcí,tu nebude za chvíli redakci bavit...!!!!
Čus Céca


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

následující »